Ewa Farna pierwszy raz publicznie pokazała się w drugiej ciąży i zaprezentowała okrągły brzuch. Młoda mama promienieje

Ewa Farna i Martin Chobot niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Fani zwracają uwagę na ciążowe krągłości. Gwiazda nie zwalnia tempa i zapowiedziała premierę nowej płyty.

Więcej o ciążach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Ewa Farna rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem jako nastolatka. Od lat podbija serca czeskich i polskich fanów. Na co dzień mieszka w Czechach, gdzie się urodziła i wychowała. Gwiazda stara się zachować życie prywatne dla siebie, jednak czasem w mediach wspomina o mężu i synku. 

Zobacz wideo Syn Ewy Farnej gra na perkusji

Zobacz też: "The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak nie zostanie w programie? Wielu innych trenerów też zniknęło po jednej edycji

Ewa Farna w 2017 roku wyszła za jednego z członków swojego zespołu. Piosenkarka i Martin Chobot pobrali się w tajemnicy, a o uroczystości poinformowali dopiero po fakcie. Od dwóch lat są rodzicami Artura, a teraz wyczekują kolejnej pociechy.

Ewa Farna odebrała Złotego Słowika

Ewa Farna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z kolejnego ważnego wydarzenia. Artystka otrzymała w Czechach nagrodę Złotego Słowika. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć jej ciążowy brzuszek.

Stylizacja artystki doskonale podkreśla ciążowe krągłości

Piosenkarka postawiła na pomarańczowe spodnie z szerokimi nogawkami w zestawieniu ze skórzanym topem z bufami i dekoltem. Całość dopełniła niebieskimi szpilkami w panterkę, zdobionymi srebrnym czubkiem. Ewa Farna dumnie trzyma w dłoni Złotego Słowika. Przy okazji ogłosiła, że niebawem ukaże się kolejna płyta.

ZŁOTY SŁOWIK !!!! Telo (Ciało - tytuł jej piosenki - red.), piękne koncerty, 15-lecie, płyta UMAMI i dziecko u mamy - napisała Ewa Farna na Instagramie.
 

Ewa Farna w programie 'Miasto Kobiet'Ewa Farna na sali porodowej usłyszała zaskakującą prośbę.

Fani zachwyceni wyglądem Ewy Farny

Stylizacja pięknie podkreśliła krągłości Farny. W komentarzach nie brakuje komplementów dotyczących wyglądu piosenkarki. Internauci uważają, że artystka promienieje. Brzuch ciążowy jest już bardzo widoczny. Możemy się spodziewać, że Ewa Farna i Martin Chobot lada dzień powitają na świecie drugą pociechę. 

Więcej o: