Anna Dereszowska udostępniła wideo, które jej partner nagrał dzień po narodzinach syna. Gwiazda rodziła w bardzo komfortowych warunkach

Anna Dereszowska piątego listopada przywitała na świecie trzecie dziecko. Radosną nowiną podzieliła się ponad tydzień po porodzie. Na InstaStories aktorki pojawiło się wyjątkowe wideo, które nagrał Daniel Duniak. Widać, w jakich warunkach rodziła gwiazda.

Więcej artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Anna Dereszowska 14 listopada poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej rodzina się powiększyła. Okazało się, że aktorka urodziła wcześniej, jednak pierwsze chwile z synkiem chciała spędzić w spokoju, otoczona najbliższą rodziną. Szczęśliwa mama przygotowała prawdziwą niespodziankę dla fanów i na InstaStories opublikowała nagranie wykonane dzień po porodzie. Nie ukrywała, że jest zachwycona tym, jak zaopiekowano się nią w prywatnej klinice. Taki poród nie należy do najtańszych! 

Zobacz wideo

Zobacz wideo Ginekolog: "Poród naturalny wymaga wcześniejszego przygotowania"

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Anna Dereszowska opublikowała wyjątkowe wideo nagrane dzień po porodzie 

Anna Dereszowska zdecydowała się na poród w prywatnej klinice na Wilanowie, gdzie rodziły już takie gwiazdy, jak Małgorzata Rozenek. Aktorka powitała na świecie syna i już zdążyła na Instagramie podzielić się z obserwatorami szczegółami porodu. 

Zobacz: Anna Dereszowska po porodzie opisała pobyt w szpitalu w czasie pandemii. "Uwaga większości skupiona jest na małym ludziku"

Dereszowska pokreśliła, że jest zachwycona personelem szpitala, który wykazał się profesjonalizmem. Teraz opublikowała urocze wideo, które nagrał dumny tata, Daniel Duniak. Ponownie podziękowała za opiekę, jaką została otoczona. Można zauważyć, że aktorka rodziła w bardzo komfortowych warunkach. Do dyspozycji miała stylowo urządzony, przestronny pokój i dodała, że jest zachwycona posiłkami, jakie jej serwowano. W zależności od wybranego pakietu, za poród w prywatnej klinice trzeba zapłacić od 8900 do nawet 20000 tysięcy złotych. 

Ten filmik pokażemy wam, jak już będziemy w domku. Póki tu jesteśmy, chcemy na gorąco podziękować całemu zespołowi oddziału położniczego. Za ciszę, spokój, wsparcie młodej/starej mamy, za dużo uśmiechu, ciepło, dobre posiłki i przede wszystkim za to, że mogliśmy tutaj być razem w tym trudnym pandemicznym czasie. Jesteśmy mega happy, trochę już tęsknimy do domu - przyznała aktorka.

Anna Dereszowska dzień po porodzie wyglądała rewelacyjnie, a szeroki uśmiech nie schodził jej z ust. 

Więcej zdjęć w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.