Ciąg dalszy sprawy Beaty Kozidrak. Prokuratura wnioskuje o więcej godzin prac społecznych

Jak podaje "Super Express", prokuratura chce surowszej kary dla Beaty Kozidrak. Chodzi o liczbę godzin prac społecznych.

Bądź na bieżąco. O sprawie Beaty Kozidrak informacje znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Sytuacja Beaty Kozidrak od kilku miesięcy budzi spore zainteresowanie mediów. Na początku września piosenkarka została zatrzymana za to, że pod wpływem alkoholu kierowała samochodem. Prokuratura przygotowała akt oskarżenia. Sąd ukarał artystkę grzywną w wysokości 10 tys. złotych na rzecz Funduszu Sprawiedliwości, zakazem prowadzenia samochodu i sześcioma miesiącami prac społecznych. Oto najnowsze wieści w sprawie.

Zobacz wideo Doda komentuje zatrzymanie Beaty Kozidrak

Mandaryna / Joanna Moro / Edyta GórniakJoanna Moro nie popisała się wokalnie. Ale mogło być gorzej. Pamiętacie Enrique?

Ciąg dalszy sprawy Beaty Kozidrak. Nowe wnioski prokuratury

"Super Express" dotarł do nieoficjalnych informacji na temat możliwego działania prokuratury. Według tabloidu, śledczy będą domagać się zwiększenia liczby godzin prac społecznych dla Beaty Kozidrak. Kilka tygodni temu sąd zdecydował o 20 miesięcznie. Konkretne informacje na temat wnioskowanego wymiaru kary będą podane w trakcie procesu. Zacznie się on na nowo. 

Uprzejmie informuję, że wnioski o wymiary kary zostaną przedstawione sądowi pod koniec przewodu sądowego - podczas głosów stron - przekazała "Super Expressowi" Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Z kary nie była zadowolona Beata Kozidrak. Piosenkarka postanowiła odwołać się, w związku z czym dotychczasowy wyrok sądu stracił moc i jest uznawany za niebyły.

W odpowiedzi na pytanie nadesłane drogą elektroniczną w dniu 12 listopada 2021 r. informuję, iż w związku z wniesionym sprzeciwem wyrok nakazowy wydany w sprawie utracił moc, w związku z tym nie podlega wykonaniu - podał gazecie Grzegorz Krysztofiuk, wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa.

Proces, według ustaleń tabloidu, prawdopodobnie zacznie się wiosną przyszłego roku. 

WersowWersow w ogniu krytyki fanów. W jej obronie stanął znany youtuber

Gwiazdy o Beacie Kozidrak

Zachowanie Beaty Kozidrak, która nietrzeźwa prowadziła samochód, było komentowane przez wiele gwiazd polskiego show-biznesu. W ich gronie znaleźli się m.in. Tomasz Stockinger, Robert Janowski, Majka Jeżowska czy Doda. Współzałożycielka Bajmu po przerwie po zdarzeniu wróciła do aktywności zawodowej. Za sobą ma występ w Poznaniu podczas jubileuszowej trasy Justyny Steczkowskiej. Na początku października informowała również o pracach nad nowym muzycznym materiałem na płytę. 

Więcej o: