Kim jest DARIA? Polska kandydatka na Eurowizję przeszła metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniała następczyni Rafała Brzozowskiego

DARIA ma reprezentować Polskę na kolejnym konkursie Eurowizji. Nie tylko jej głos zachwyca. Wokalistka całkiem zmieniłam image!

Więcej na temat Eurowizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

To ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w 2022 roku. Daria Marcinkowska uczyła się śpiewu operowego jednak ostatecznie zdecydowała się w całości oddać muzyce pop.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek panów z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Pierwszy raz zrobiło się o niej głośno, kiedy wystąpiła w programie "The Voice od Poland". Podczas "przesłuchań w ciemno" Marcinkowska zaśpiewała "Let Me Down" i zachwyciła wszystkich jurorów. Po pierwszym występie dostała owacje na stojąco.

 

Od tego momentu sporo się zmieniło. Sama wokalistka też przeszła metamorfozę. Do "The Voice" przyszła w sportowych butach, srebrnej marynarce i z prostą grzywką. Wyglądała jak zwykła dziewczyna – to jej głos robił niesamowite wrażenie.

Daria Marcinkowska w 'The Voice of Poland'Daria Marcinkowska w 'The Voice of Poland' Screen - YouTube

Po tym, jak odpadła z programu na etapie bitew, DARIA zaczęła budować swoją solową karierę. Efektem są nie tylko single "Love Blind" i "Paranoia", ale też zupełnie nowy image artystki. To już nie dziewczyna z sąsiedztwa, którą zapamiętaliśmy z telewizji.

DARIA – potężny głos i wizerunek femme fatale

Zmiany w wyglądzie artystki możemy prześledzić na jej Instagramie. Z każdym kolejnym zdjęciem stylizacje i makijaż kobiety są bardziej dopracowane. Sami zobaczcie w naszej galerii!

Na ostatniej fotce, w modnym garniturze w kropki, DARIA wygląda zupełnie inaczej niż podczas nagrań "The Voice of Poland".

 

Pewnie podkreśla swoje atuty i epatuje seksapilem. Czy w połączeniu z mocnym, pełnym charakteru wokalem wystarczy to, by wygrać Eurowizję? Zdaje się, że właśnie taka mieszanka przyniosła sukces grupie Maneskin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.