Salma Hayek promuje film o Guccim w kreacji Gucciego. Piękne zestawienie kolorystyczne

Salma Hayek opuściła razem z ekipą "House of Gucci" Europę i wróciła do Ameryki. Na premierze filmu w Nowym Jorku skradła show samej Lady Gadze.

Więcej modowych inspiracji znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Od ponad tygodnia Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto i Salma Hayek promują "House of Gucci". Gwiazdy produkcji zawitały już do Londynu, Mediolanu, a teraz przyszedł czas na Nowy Jork. Podczas wtorkowej premiery na ściance zachwyciła druga z pań. Wszystkie oczy zwrócone były w kierunku jej ekstrawaganckiej kreacji. Jest to Gucci.

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Salma Hayek promuje film o Guccim w kreacji Gucciego. Piękne zestawienie kolorystyczne. Pierwszy plan? Wielki dekolt

Salma Hayek doskonale wie, jak zachwycić widzów. Na Instagramie nie wstydzi się prezentować wysportowanego ciała, a kiedy wkracza na czerwony dywan, zawsze zachwyca eleganckimi sukniami. Niedawno na premierze "Eternals" show skradła jej córka. Tym razem to aktorka błyszczała najbardziej. Wszystko dzięki projektowi Gucciego z welurową górą. Nie dość, że suknia miała wszytą biżuterię, to nie da się nie spojrzeć na wyeksponowany dekolt gwiazdy.

Salma HayekSalma Hayek Agencja Wyborcza.pl

Ciekawym rozwiązaniem jest również wycięcie po lewej stronie dolnej części kreacji. Buty? Niebotycznie wysokie platformy na prostokątnym obcasie.

Lady GagaLady Gaga zaliczyła wpadkę. Fikuśna sukienka spłatała jej figla. Ochroniarz wszystko olał

Dodajmy, że Salma robi wszystko, by nie stracić zainteresowania mediów przy okazji promocji "House of Gucci". Nie da się ukryć, że w centrum zainteresowania jest Lady Gaga, która wciela się w Patrizię Reggiani. Hayek natomiast przyjęła rolę Piny Auriemmy - przyjaciółki głównej bohaterki, która pomogła jej zaplanować morderstwo Maurizia Gucci.

ZOBACZ TEŻPraca nad "Domem Gucci" wpłynęła na psychikę Lady Gagi. Przez półtora roku żyła jako Patrizia Reggiani

Więcej o: