Maffashion ma powody do świętowania. Kris Jenner nosi ubrania jej marki! "Królowa matka założyła"

W ubraniach marki Maffashion chodzi coraz więcej zagranicznych gwiazd. Tym razem garnitur od Eppram założyła Kris Jenner. Julia Kuczyńska nie kryje radości.

Więcej nowinek o gwiazdach i modzie znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Ponad rok temu Maffashion wraz z przyjaciółką Laną Nguyen otworzyła markę odzieżową Eppram, która słynie z m.in. oversizowych marynarek. Wspólna firma odnosi coraz więcej sukcesów i cieszy się powodzeniem wśród wielu rodzimych, jak również zagranicznych sław. Do tej pory w ubraniach Julii Kuczyńskiej i Lany Nguyen mogliśmy już zobaczyć między innymi Victorię Swarovski i Kourtney Kardashian. Teraz do tego grona dołączyła mama Kardashianki - Kris Jenner.

Damiano David, Daria Zawiałow, GriffMTV EMA 2021. Damiano z Maneskin bardzo chciał błyszczeć na ściance. Nie pomógł odważny strój

Maffashion ma powody do świętowania. Kris Jenner nosi ubrania jej marki. "Królowa matka założyła"

Kris Jenner nie trzeba nikomu przedstawiać. Mama sióstr Kardashian oraz Jenner jest jedną z bardziej wpływowych kobiet w światowym show-biznesie. Wiele marek modowych marzy o tym, aby ta zdecydowała się na ich projekty. Ten zaszczyt spotkał Maffashion, która nie spodziewała się, że gwiazda pokaże się w telewizji w garniturze jej projektu.

Kardashian AGAIN! Kris Jenner w Eppram! Od wczoraj hula w sieci program @foodgod, a w odcinku gościnnie Kris w naszym garniturze NIAGARA Yeah! - napisała podekscytowana na Instagramie.
Zobacz wideo Maffashion na Instagramie oprowadza fanów po domu

Kris Jenner pojawiła się we wcześniej wspomnianym modelu NIAGARA, który widzowie mogą kojarzyć również z naszych polskich salonów. Dwa tygodnie temu tę samą marynarkę miała na sobie Ewa Farna podczas "Tańca z Gwiazdami".

Kris Jenner, Ewa FarnaKris Jenner, Ewa Farna KAPIF/instagram.com@maffashion_official

Pogratulowaliśmy Julce tego sukcesu. Ta nie kryła podekscytowania.

Królowa matka założyła - odpowiedziała.

MaffashionMaffashion instagram.com/maffashion_official

Jeszcze raz gratulujemy! Myślicie, że garnitur, który wybrała Kris Jenner, rozejdzie się jak świeże bułeczki?

Doda, Emil StępieńDoda kłóci się z Emilem Stępniem. Opublikowała nagranie ich ostatniej rozmowy

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Kamila mocno przeżywa udział w programie i krytykę widzów. Reżyser show: Ona zna swoją wartość

Więcej o: