Szczera rozmowa Adele z Oprah Winfrey. Wokalistkę zgubiła obsesja na punkcie szczęśliwej rodziny. Pojawił się problem z alkoholem

Adele podczas rozmowy z Oprah Winfrey przyznała, że popełnienie licznych błędów pozwoliło jej zrozumieć, że ma mnóstwo rzeczy do przepracowania. Opowiedziała o ojcu alkoholiku, małżeństwie i metamorfozie.

Osobiste zwierzenia gwiazd? Więcej tekstów na ten temat na Gazeta.pl. 

Nieudane małżeństwo, toksyczna relacja z ojcem alkoholikiem i decyzja o zrzuceniu 45 kilogramów to tematy, które Adele poruszyła w trakcie wywiadu z Oprah Winfrey. Wokalistka nie próbuje się wybielać i sama wskazuje, że jest odpowiedzialna za swoje decyzje i ich konsekwencje. 

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Adele u Oprah Winfrey: o rozpadzie małżeństwa z Simonem Koneckim

Adele udzieliła wywiadu Oprah Winfrey, który zbiegł się z wydaniem jej nowego albumu "30". Zarówno w utworach, jak i podczas rozmowy, przewija się temat macierzyństwa i związku z Simonem Koneckim, ale też destrukcyjnego działania względem samej siebie. Wokalistka przyznała, że od zawsze zależało jej na stworzeniu rodziny. Czuła wewnętrznie tak wielką presję, że nie zorientowała się, że w gruncie rzeczy tkwi w związku, który wcale jej nie uszczęśliwia.

Całe życie miałam obsesję na punkcie szczęśliwej rodziny, ponieważ sama z takiej nie pochodziłam. Od najmłodszych lat obiecywałam sobie, że kiedy będę miała dzieci, będziemy razem. I próbowałam naprawdę, naprawdę długo. Uświadomiłam sobie, że nie jestem szczęśliwa. Nie żyję pełnią życia, po prostu brnę dalej.

Zobacz też: Adele szokuje wyznaniem o rozwodzie. "To mnie rozpier**liło". Później się bała

W kwietniu 2019 media poinformowały, że para jest w separacji, a pół roku później Adele złożyła wniosek rozwodowy. W marcu tego roku zakończyła małżeństwo. Wciąż razem z Simonem wychowuje syna i wie, że zawsze może liczyć na byłego męża. Uważa, że jest dobrym człowiekiem i najbardziej stabilną osobą, jaką miała okazję poznać. 

Najtrudniejsze było wytłumaczenie naszemu synowi, że wciąż kocham jego tatę, ale nie jestem w nim zakochana.

Adele u Oprah Winfrey: Relacja z ojcem alkoholikiem 

Na sposób działania Adele w związku wpływ miały relacje z ojcem. W dzieciństwie i młodości nigdy nie mogła na niego liczyć. Mark Evans przez lata chciał naprawić relację z córką, ale ona konsekwentnie unikała konfrontacji. Gdy 10 maja mężczyzna przegrał walkę z rakiem jelita grubego, media na całym świecie pisały, że Adele straciła szansę na pojednanie z ojcem. Okazało się, że w rzeczywistości wokalistce udało się porozmawiać z nim przed śmiercią. 

Zrozumiałam, że za całkowity brak obecności i wysiłku mojego taty w wychowanie mnie odpowiedzialna jest choroba. To nie był on, tylko alkohol.

Adele u Oprah Winfrey: Metamorfoza 

Po spotkaniu z ojcem do Adele dotarło, że chce się zmienić. Niedawno wspominała, że sama spożywała alkohol siedem dni w tygodniu i zaczynała coraz wcześniej. Zdała sobie sprawę, że nie chce powtórzyć błędów ojca. 

To alkohol zabrał mi tatę. Kiedy zdałam sobie sprawę, że muszę dużo zrobić, aby nad sobą pracować, przestałam pić i zaczęłam dużo ćwiczyć.

Od tego założenia zaczęła się metamorfoza Adele, która ostatecznie schudła 45 kilogramów. Po zakończeniu małżeństwa próbowała różnych aktywności, które pomogłyby jej się uporać ze stanami lękowymi. 

Miałam przerażające ataki po zakończeniu małżeństwa. Całkowicie mnie to sparaliżowało, ponieważ nie mogłam mieć żadnej kontroli nad swoim ciałem. Ćwiczenia na siłowni pomagały mi zmniejszyć uczucie niepokoju.

Zmiana w wyglądzie Adele była sporym zaskoczeniem - także dlaczego, że nie relacjonowała swojej drogi do szczuplejszej sylwetki w mediach. Jak twierdziła, kwestie cielesności są wyłącznie jej sprawą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.