Maffashion zapytana o kontakt z byłym narzeczonym. "Całkiem niedawno widzieliśmy się, a na dalszą część pytania nie znam odpowiedzi"

Maffashion odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Okazuje się, że jej byłe związki wciąż interesują internautów. Zapytali o Czarka Jóźwika, z którym blogerka rozstała się w 2019 roku.

Więcej na temat gwiazd internetu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Maffashion odkąd zrobiła karierę w internecie, miała kilka medialnych związków. Zanim poznała Sebastiana Fabijańskiego, z którym doczekała się syna, była związana z Czarkiem Jóźwikiem, youtuberem z kanału AbstrachujeTV. I to właśnie o niego została ostatnio zapytana przez fanów. Odpowiedziała, że niedawno mieli okazję się spotkać.

Zobacz wideo Maffashion na Instagramie oprowadza fanów po domu

Maffashion zapytana o byłego chłopaka. "Całkiem niedawno widzieliśmy się"

Maffashion chętnie dzieli się z fanami na Instagramie tym, jak żyje, pracuje i spędza czas w zaciszu domu. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów, którzy wiernie śledzą jej poczynania w sieci. Jedno z nich musiało zdziwić blogerkę, ale zdecydowała się je zamieścić i na nie publicznie odpowiedzieć. Fani zapytali o jej byłego chłopaka.

Masz kontakt z Czarkiem? Czemu go tak mało w necie? - brzmiało pytanie.

Julia Kuczyńska szczerze przyznała, że w ostatnim czasie widziała się z Czarkiem Jóźwikiem.

Całkiem niedawno widzieliśmy się na urodzinach naszej wspólnej przyjaciółki. A na dalszą część pytania nie znam odpowiedzi - odparła.

Maffashion została zapytana o Czarka Jóźwika, z którym była związana przez kilka latMaffashion została zapytana o Czarka Jóźwika, z którym była związana przez kilka lat fot. instagram.com

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik zaczęli spotykać się w 2015 roku i szybko stali się jedną z najbardziej popularnych par w polskim internecie. Już po roku ogłosili zaręczyny i zapowiadało się, że będzie to związek na dobre i złe. Rozstali się w październiku 2019 roku, informując fanów przez wspólną relację z restauracji. Niedługo po tym Maffashion znalazła szczęście u boku Sebastiana Fabijańskiego, z którym jest do dziś. Znany youtuber również ma nową partnerkę - Julię Zawadzką. Wraz z kolegą prowadzi popularny kanał AbstrachujeTV, który ma ponad trzy miliony subskrybentów, co stawia go w czołówce polskich kont. Na Instagramie jest nieco mniej popularny, niż jego była narzeczona, ale i tak może cieszyć się ponad półmilionową widownią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.