Księżna Kate i książę William cali na czarno. Kolor nie był przypadkowy. Od lat ubierają się w ciemne barwy na to wydarzenie

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zjawili się na corocznym wydarzeniu, czyli Festival of Remembrance. Wszyscy założyli ciemne stroje.

Więcej informacji o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Księżna Kate i książę William nie zwalniają tempa. Ostatnio książęca para ma sporo obowiązków i stale pojawia się na publicznych wystąpieniach. Za nimi kolejne z nich. Tym razem zjawili się na Festival of Remembrance.

Z kim spotykał się książę Karol? Wszystkie partnerki arystokratyKsiążę Karol był podrywaczem i łamaczem serc. Jedna kobieta wpadła w obłęd

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Księżna Kate i książę William na Festival of Remembrance

Jeszcze niedawno księżna Kate i książę William udali się do Glasgow, gdzie trwał szczyt klimatyczny. Para spotkała się z harcerzami, wzięła udział w oficjalnych spotkaniach, a także zjawiła się na przyjęciu z kluczowymi członkami inicjatywy Sustainable Markets oraz zwycięzcami i finalistami pierwszej nagrody Earthshot Prize.

W sobotę 13 listopada księżna Kate i książę William pojawili się na Festival of Remembrance, czyli corocznym koncercie poprzedzającym Niedzielę Pamięci, który zawsze odbywa się w Royal Albert Hall w Londynie. Para już od lat gości na tym wydarzeniu. Za każdym razem członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej stawiają wtedy na ciemne stroje, by nie nie odwracać uwagi od tematu wydarzenia swoimi pstrokatymi ubraniami i dodatkami.

księżna Kate, książę Williamksiężna Kate, książę William Agencja Wyborcza.pl

W tym roku również księżna Kate z mężem, książę Karol i księżna Camilla, a także księżniczka Anna postawili na ciemne stylizacje. Warto zwrócić uwagę, że na zdjęciach brakuje królowej Elżbiety II, która niedawno spędziła noc w szpitalu. Jednak ma zjawić się 14 listopada na obchodach Dnia Pamięci przy Cenotaphie. Wszystkie zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej na Festival of Remembrance znajdziecie w galerii na górze strony.

Królowa Elżbieta II i jej portretPowstał nowy portret królowej Elżbiety II. Efekt? Prawie jak Jezus z Borji

Więcej o: