Marianna Gierszewska pokazała ciało dziewięć tygodni po porodzie. "Rzeczywistość bez sztucznych upiększeń"

Marianna Gierszewska pod koniec sierpnia została mamą. Od tej pory chętnie dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa w mediach społecznościowych. Nie upiększa rzeczywistości, a ostatnio kolejny raz pokazała, jak zmienia się jej ciało po porodzie.

Więcej na temat ciąży, porodu i samoakceptacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marianna Gierszewska od dawna jest propagatorką body-positive i samoakceptacji. Aktorka znana najbardziej z seriali "Rojst" i "Pułapka" zyskała jeszcze więcej fanów, kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Odkąd 30 sierpnia na świat przyszedł jej syn Ignacy, na Instagramie dzieli się urokami i cieniami macierzyństwa. Pokazuje także, jak zmieniło się jej ciało. Pod ostatnio dodanymi kadrami przekonuje, że nie ma ideałów, a fałdki czy rozstępy nie są dla niej problemem.

Agata i Anna ze Ślubu od pierwszego wejrzeniaCo słychać u uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz wideo Mity związane z karmieniem piersią. "Wiele rzeczy jest tylko w naszej głowie"

Marianna Gierszewska pokazała ciało dziewięć tygodni po porodzie. "Rzeczywistość bez sztucznych upiększeń"

Marianna Gierszewska co jakiś czas zaskakuje na Instagramie kadrami, na których pokazuje macierzyństwo bez filtrów. Na jej profilu nie brakuje zdjęć, kiedy karmi piersią, pozuje w bieliźnie kilka tygodni po porodzie, czy ściąga pokarm laktatorem. Aktorka głośno mówi także o tym, że ma stomię. Fanom śledzącym jej profil chce udowodnić, że można kochać siebie i swoje ciało bez względu na wszystko. Na ostatnich zdjęciach pojawiła się w staniku, odsłaniając górną część ciała.

Czułe przypomnienie: ciało się gnie, roluje i marszczy. It's ok - napisała aktorka we wpisie.

W hasztagach dodała informację, że jest dziewięć tygodni po porodzie. Fanom przypadły do gustu naturalne kadry. Doceniają, że nie zakłamuje rzeczywistości i nie stosuje filtrów wygładzających ciało.

To wzruszające, jak pokazujesz rzeczywistość bez sztucznych upiększeń, a i tak jesteś piękna.
Niesamowite - znów! Niby wszystkie kobiety o tym wiemy, a jednak potrzebujemy czasem o tym sobie przypomnieć!
To zdjęcie można opisać dwoma słowami - prawda i piękno - skomentowali internauci.
 

Paulina Młynarska, Barbara Kurdej-SzatanPaulina Młynarska komentuje skandal z Barbarą Kurdej-Szatan

Marianna Gierszewska przeszła trudną drogę do bycia mamą. Najpierw kilka lat temu musiała zostać poddana operacji ratującej życie, o której nie raz wspominała w mediach społecznościowych. Usunięto jej jelito grube i od tamtej pory nosi stomię. Swoją miłość - Miłosza, poznała już po operacji. Aktorka tworzy profil wraz z ukochanym, regularnie organizując spotkania live z fanami i opowiadając o problemach, swoim życiu i samoakceptacji.

Więcej o: