Syn Ewy Farnej gra na perkusji. Zabawna reakcja mamy na wirtuozerski popis trzylatka

Ewa Farna jak każda mama stara się rozwijać pasje swojego dziecka. Wymaga to czasem sporej dawki cierpliwości. Tym bardziej, gdy chodzi o muzykę.

Więcej informacji o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ewa Farna spełnia się nie tylko jako wokalistka, ale też i mama. W sieci chętnie chwali się umiejętnościami trzyletniego syna Artura. Niedawno chłopak pozował z gitarą w ręce. Teraz zaprezentowała jego muzyczny talent, a w komentarzu nawiązała do matczynej cierpliwości.

Zobacz wideo Syn Ewy Farnej gra na perkusji

Syn Ewy Farnej gra na perkusji

Na profilu wokalistki na Instagramie pojawił się film z jej synem. Uroczy trzylatek zaprezentował na nim swoje muzyczne umiejętności. Z prawdziwą pasją "zagrał" na perkusji. Mama skomentowała jego wirtuozerię następująco:

Kiedy ktoś mi mówi, że dzięki pandemii przynajmniej odpocznę - napisała Ewa Farna w relacji.

Zabawna uwaga wokalistki dotyczy hałasu, jaki słychać na filmie. My podziwiamy jej cierpliwość. Ale trudno się dziwić małemu Arturowi, że z takim zacięciem podchodzi do muzyki. Zarówno mama, jak i ojciec zajmują się tą branżą. Tatą chłopca jest Martin Chobot, który przez wiele lat grał w zespole Ewy Farnej. Został zresztą do niego wybrany przez wokalistkę w castingu.

Ewa Farna i Martin Chobot pobrali się w 2017 r. po czterech latach związku i dziewięciu latach przyjaźni. Przez kilka lat występowali też razem na scenie. W tym roku to się jednak zmieniło. Po 12 latach muzyk zdecydował się odejść z zespołu. Farna zapewniała wówczas, że mimo zmian personalnych w kapeli, w ich prywatnym życiu nie zmienia się nic.

Ewa Farna zaledwie kilka dni temu pochwaliła się, że oczekuje drugiego dziecka. Czy drugi potomek będzie wykazywał podobne zamiłowania muzyczne jak starszy brat? W każdym razie wokalistce życzymy dużo cierpliwości i zdrowia.

Więcej o: