Księżna Kate wygrzebała z szafy starą bluzkę. Piękna i droga, ale wrażenie robi płaszcz. Kolor nieoczywisty

Księżna Kate wybrała się w ostatnim czasie do londyńskiego Imperial War Museum. Prezentowała się olśniewająco.

Wieści na temat członków i członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Księżna Kate jest uważana za jedną z lepiej ubranych członkiń rodzin królewskich, choć i jej czasami zdarza się nie trafić ze stylizacją. Tak było chociażby wtedy, gdy podczas jednego z wyjść pokazała się w fioletowym garniturze lub też w trakcie wizyty w Królewskim Ogrodzie Botanicznym. Tym razem jednak jej modowy wybór możemy ocenić na plus.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Księżna Kate w Imperial War Museum zachwyciła stylizacją 

Żona księcia Williama pojawiła się 10 listopada w Imperial War Museum w Londynie. Otworzyła tam oficjalnie dwie galerie - jedna z nich poświęcona jest drugiej wojnie światowej, zaś kolejna holocaustowi. Księżna miała okazję, by dokładnie przyjrzeć się zgromadzonym tam zdjęciom i przedmiotom. Obejrzała też wystawę poświęconą osobom ocalałym.

 

Jej stylizacja była dopasowana do okazji i elegancka. Middleton miała na sobie białą bluzkę w militarnym stylu na długi rękaw oraz z ozdobnymi złotymi guzikami. Jak można przeczytać na jednym z blogów poświęconych stylowi księżnej, ta część "outfitu" pojawiła się po raz pierwszy u synowej księcia Karola w 2011 roku. Bluzka pochodziła z domu mody Alexander McQueen.

Do tego księżna założyła granatowe luźniejsze spodnie z paskiem, do których dopasowała kolorystycznie czółenka. Na pierwszy plan wysuwał się jednak oszałamiający, długi, ciemnoniebieski płaszcz z rozcięciem z tyłu. Według miłośników stylu ukochanej księcia Williama, okrycie było marki Catherine Walker. Również i ono zostało założone po raz kolejny. Na płaszczu księżnej Kate była przywieszka z czerwonym makiem - brytyjskim symbole pamięci o żołnierzach poległych w wojnie. Całą stylizację członkini brytyjskiej rodziny królewskiej uzupełniła o biżuterię.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.