Ewa Farna jest w ciąży! Artystka pokazała nietypowe zdjęcie z ciążowym brzuchem

Ewa Farna zrobiła fanom ogromną niespodziankę. Pochwaliła się listą piosenek z nadchodzącej płyty oraz ujawniła, że spodziewa się kolejnego dziecka!

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Ewa Farna jest w drugiej ciąży. Artystka i jej ukochany Martin Chobot mają już jednego syna, który urodził się w 2019 roku. Farna nie ukrywa, że od tamtego momentu w jej życiu wiele się zmieniło, a teraz rodzinę czeka kolejna rewolucja. 

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Ewa Farna jest w ciąży! Pokazała nietypowe zdjęcie z ciążowym brzuchem

Ewa Farna opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała listę utworów, które znajdziemy na jej najnowszej płycie. Artystka przemyciła w ten sposób jednak jeszcze ważniejszą wiadomość. Farna trzyma bowiem płytę na tle ciążowego brzucha!

Jak obiecałam - tu tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno "dziecko" w postaci płyty lada moment, a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie to sprawa mocno sercowa - napisała Ewa Farna.
 

Pod postem wokalistki posypały się gratulacje i życzenia. Fani oszaleli na punkcie dobrej nowiny o kolejnym dziecku

Rośnijcie zdrowo.
Drugie na pokładzie? Gratulacje!
Jak i przy pierwszej ciąży super to przekazałaś - zachwycają się internauci.

Paul RuddPaul Rudd najseksowniejszym mężczyzną na świecie według magazynu "People"

Ojcem dziecka wokalistki jest Martin Chobot. Para pobrała się się w 2017 r. po czterech latach związku i dziewięciu latach przyjaźni. Mało tego, tworzyli również duet zawodowy, bo mąż artystki grał w jej zespole koncertowym. W tym roku to się jednak zmieniło. Po 12 latach mężczyzna zdecydował się odejść z zespołu. Farna zapewniała wówczas, że mimo zmian personalnych w kapeli, nadal zamierza trzymać się blisko partnera. 

Więcej o: