Agnieszka Hyży chwaliła się zdjęciami z ciążowym brzuchem. Były cudne. Teraz nowe pokazał Grzegorz. Jeszcze piękniejsze!

Agnieszka i Grzegorz Hyży lada dzień powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Postanowili podzielić się kolejnymi zdjęciami z ciążowej sesji. "Takiego patrzenia na siebie życzę wam zawsze" - ekscytują się fani pary.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Grzegorz i Agnieszka Hyży poznali się w 2014 roku na jednej z zamkniętych imprez, podczas której prezenterka była prowadzącą. Piosenkarz zaprosił nową przyjaciółkę na swój koncert, po którym osobiście odwiózł ją do domu. Rok później wzięli ślub w Rzymie, a teraz spodziewają się dziecka. Para pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. 

Zobacz wideo Grzegorz Hyży ma łatkę najbardziej surowego jurora "The Voice...". Agnieszka wyznała, ile w tym prawdy

ZOBACZ TEŻ: Depresyjna kuchnia Rozenek i żyrandole w kształcie imbryków u Pazurów. Tak prezentują się kuchnie gwiazd

Małżeństwo przez ostatnie lata pomagało sobie w wychowywaniu dzieci z poprzednich związków. Grzegorz Hyży ma dwóch synów z Mają Hyży - Wiktora i Alexandra. Agnieszka Hyży natomiast jest mamą Marty, której ojcem jest Mikołaj Wit. Po wielu latach starań para w końcu spełni marzenie o posiadaniu wspólnej pociechy!

Agnieszka Hyży Hyży chwali się baby shower. Padły pytania o płeć. "Wygrał team różowy"

Teraz zdecydowali się podzielić wspólnymi ujęciami ze specjalnej sesji zdjęciowej. Całą galerię opublikował Grzegorz Hyży na Instagramie. Małżeństwo pozuje na łonie natury, a wzrok od razu przykuwa ciążowy brzuch Agnieszki Hyży. 

 

Fani zwrócili uwagę na miłość, z jaką patrzy na siebie małżeństwo

Fotografie spotkały się z ogromną aprobatą fanów. Życzą parze szczęścia i zdrowia. Ich uwagę przykuł także sposób, w jaki patrzą na siebie Agnieszka i Grzegorz. Od razu widać, że są ze sobą szczęśliwi i zakochani.

Oj, jak lubię otulać się widokiem waszego szczęścia i miłości.
Takiej miłości to życzyć każdemu. Dużo zdrówka dla was wszystkich.
Takiego patrzenia na siebie życzę wam zawsze - komentują fani.

My również życzymy parze patrzenia na siebie z taką miłością już zawsze i aby ich pierwsze dziecko było wspaniałą pociechą.

Więcej o: