Kobiety szły w marszu dla Izy, a Małgorzata Socha... reklamowała słodycze. Fani grzmią: Masz ty jakieś granice?

Na Instagramie Małgorzaty Sochy pojawił się post sponsorowany jednej z marek słodyczy. Fanom nie spodobało się, że aktorka wrzuciła go w momencie trwania protestów pod hasłem "Ani jednej więcej".

W Polsce trwają obecnie protesty pod hasłem "Ani jednej więcej", będące rezultatem tragicznej śmierci 30-letniej Izy z Pszczyny. Kobieta trafiła do szpitala i usłyszała diagnozę - bezwodzie w 22. tygodniu ciąży. Lekarze czekali, aż serce dziecka przestanie bić i mimo tak poważnej wady płodu, nie zdecydowali się na aborcję. Wiele gwiazd zabrało już głos w sprawie i okazało potępienie wobec partii rządzącej. Na marszu w Warszawie pojawiła się m.in. Barbara Kurdej Szatan, Małgorzata Rozenek czy Joanna Przetakiewicz. Kiedy znane osoby maszerowały w tłumie, na Instagramie Sochy pojawił się post sponsorowany o  cukierkach.

Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Socha nie przyjęła nazwiska po mężu?

Polska maszeruje, Socha je cukierki 

Socha wrzuciła zdjęcie, na którym leży wygodnie na kanapie i spożywa cukierki. W opisie czytamy:

Trójka dzieci, nie obędzie się bez słodyczy w domu. Staram się ograniczać podawanie słodyczy swoim dzieciom, ale jeśli już się na to decyduję, wybieram te zdrowe, np. cukierki ziołowe z dużą ilością witamin - zaczęła wpis.
 

Fanom nie spodobało się, że aktorka, zamiast wesprzeć protestujących, zdecydowała się akurat w czasie marszów zareklamować cukierki. Wśród komentarzy, które już zostały usunięte, czytaliśmy:

Masz Gośka w ogóle jakieś granice podejmowania współpracy za kasę? Nie wspomnę, że dziś, gdy babki maszerują w obronie naszych praw i życia, ty mówisz o syropie glukozowo-fruktozowym. Jezu, jakie to słabe… 
Trochę nieodpowiedni czas i pora na reklamę cukierków...
Serio? Naprawdę dziś mogła sobie pani darować te cukierki! Kasa, kasa i tylko kasa najważniejsza.

Aktorka jednak dość szybko się zreflektowała i kolejnego dnia wrzuciła kolejny wpis, tym razem okazujący poparcie wobec trwających marszów dla Izy.

Jako matce serce mi pęka na to, co się dzieje... Ani jednej więcej! Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny Izy... - napisała na Instagramie.
 

Zgadzacie się z obserwatorami Sochy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.