Izabella Łukomska-Pyżalska o śmierci ciężarnej: Wolę żyć dla dzieci. Internautka zarzuciła jej manipulację. Riposta w punkt

Izabella Łukomska-Pyżalska urodziła sześcioro dzieci, ale w obecnej sytuacji politycznej nie zdecyduje się na kolejną ciążę. Celebrytka mocno skomentowała śmierć ciężarnej kobiety, która zmarła w szpitalu w Pszczynie.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Śmierć 30-letniej Izabeli wstrząsnęła społeczeństwem. Organizacje praw kobiet, część polityków, a także znane twarze polskiego show-biznesu zrzucają winę za tragedię na wyrok Trybunału Konstytucyjnego o całkowitym zakazie aborcji. Głos zabrały już m.in. Kinga Rusin, Agnieszka Hyży i Magda Mołek. Teraz do sprawy odniosła się Izabella Łukomska-Pyżalska.

Zobacz wideo Skąd nagła ofensywa antyludzkich projektów Kai Godek? Pytamy posłankę Monikę Rosę

'Big Brother'Pachniewicz jest babcią, a Michalak dyrektorką marki. Co robią gwiazdy "Big Brothera"?

Izabella Łukomska-Pyżalska komentuje śmierć ciężarnej. "Wolę żyć dla dzieci"

Izabella Łukomska-Pyżalska obejrzała reportaż "Uwagi!", w którym pokazało SMS-y, które zmarła 30-latka wysyłała do matki, będąc w szpitalu, po czym opublikowała mocny wpis na Instagramie.

Rodzenie dzieci w Polsce jest obecnie śmiertelnie niebezpieczne dla kobiety. Mimo zaawansowania medycyny. Odradzam! Osobiście, mając szóstkę dzieci, nie zdecydowałabym się na siódme. Wolę być żywa dla dzieci które mam, niż martwa przez chore poglądy fanatyków/polityków religijnych. No cóż, od dawna wiadomo, że fanatyzm religijny prowadzi do prześladowań ludzi o odmiennych poglądach - napisała Łukomska-Pyżalska.

Post celebrytki wywołał dyskusję na Instagramie. Łukomska-Pyżalska postanowiła odpowiedzieć na jeden z komentarzy.

Proszę pokusić się o jakieś statystki, a nie zwykłą propagandę, że teraz już wszystkie kobiety będą pogrzebane żywcem. Dramat. Manipulacja. Proszę się bardziej wysilić - napisała jedna z internautek.
Ja już się wysiliłam. Urodziłam i wychowuje sześcioro dzieci. A pani? - skwitowała celebrytka.

Bożena DykielBożena Dykiel zwolniona z TVN? Stacja postawiła sprawę jasno

Izabella Łukomska-Pyżalska zasłynęła jako była prezeska klubu piłkarskiego Warta Poznań. Zajmowała się także modelingiem, pozowała m.in. dla "Playboya". Wraz z mężem, Jakubem Pyżalskim, prowadziła też firmę deweloperską.

Więcej o: