Meg Ryan już tak nie wygląda. Aktorka zrezygnowała z wypełniaczy i zaczyna przypominać dawną siebie

Meg Ryan pojawiła się czwartek na gali amfAR w Los Angeles. Aktorka zwróciła uwagę fotoreporterów swoją metamorfozą. Wyglądała świetnie!

Meg Ryan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, a także ikona Hollywood. Największą sławę przyniosły jej role w takich produkcjach jak: "Kiedy Harry poznał Sally", "Masz wiadomość", czy "Bezsenność w Seattle". W latach 90. aktorka świeciła triumfy nie tylko na ekranach, ale również w mediach. W 1994 roku magazyn "People" umieścił ją w rankingu 50. najpiękniejszych ludzi świata. Mężczyźni marzyli o takiej partnerce, a kobiety chciały być takie jak ona. Od czasów świetności Meg Ryan minęło już sporo czasu, który aktorka na siłę chciała zatrzymać. Najnowsze zdjęcia mówią jednak, że zdecydowała się nieco ograniczyć medycynę estetyczną.

Meg Ryan bryluje na bankiecie w Los Angeles. Aktorka zrezygnowała z wypełniaczy i zaczyna przypominać dawną siebie

Przez kilka ostatnich lat o Meg Ryan pisało się głównie przez pryzmat jej zamiłowania do medycyny estetycznej. Aktorka z roku na rok używała coraz więcej wypełniaczy, chcąc jak najdłużej wyglądać młodo. Niestety, efekt był odwrotny, a sama zainteresowana czasami wyglądała karykaturalnie. Jak się okazuje, ten czas już minął. Podczas gali w Los Angeles Meg Ryan zachwyciła nie tylko kreacją, ale również żywą mimiką, naturalnością i pozytywną energią.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Może Meg Ryan nie zrezygnowała całkiem z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale z pewnością zaczęła używać jej znacznie rozważniej. Efekty widać gołym okiem. Aktorka wygląda świetnie, o czym możecie się przekonać, zaglądając do naszej galerii na górze artykułu.

ZOBACZ TEŻ: "People" wybrało najseksowniejszego mężczyznę 2021 roku. Nie obyło się bez skandalu. Chodzi o nagie fotografie [DUŻO ZDJĘĆ]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.