"People" wybrało najseksowniejszego mężczyznę 2021 roku. Nie obyło się bez skandalu. Chodzi o nagie fotografie [DUŻO ZDJĘĆ]

W tym roku najseksowniejszym mężczyzną według magazynu "People" okazał się aktor Chris Evans. Tytuł miał zdobyć już rok temu, jednak pewien skandal stanął mu na przeszkodzie.

Więcej najświeższych informacji ze świata show biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Każdy koniec roku idzie w parze z podsumowaniami i rankingami. Magazyn "People" co roku wybiera najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Aby zdobyć ten tytuł nie wystarczy jedynie świetnie wyglądać, ale jeszcze wyróżnić się czymś więcej. O co dokładnie chodzi? Tego nie wiemy, ale wiemy, co może przekreślić szansę na tytuł najseksowniejszego mężczyzny. Przekonał się o tym w zeszłym roku Chris Evans.

"People" wybrało najseksowniejszego mężczyznę 2021 roku. Nie obyło się bez skandalu. Chodzi o intymne zdjęcia

Do tej pory tytuł najseksowniejszego mężczyzny według "People" trafił do m.in.: Davida Beckhama, Adama Levine'a oraz Chris Hemswortha. W tym roku zgarnął go Chris Evans. Wedle zagranicznych mediów, aktor już rok temu miał na to szanse.

Chris prowadził dyskusje na temat objęcia okładki w zeszłym roku, ale nie był to dobry moment – podaje źródło.

O jaki skandal chodzi? Aktor we wrześniu 2020 roku przez przypadek opublikował na Instagramie nagie zdjęcia. Chris Evans zamieścił nagranie, pod którego koniec można było zobaczyć jego galerię zdjęć w telefonie. Właśnie tam znajdowały się intymne fotografie, co wywołało niemały skandal. Decydenci uznali wówczas, że nie będzie to dobry moment, aby wybrać go najseksowniejszym.

 

Więcej zdjęć Chrisa Evansa znajdziecie w naszej galerii.

Zgadzacie się werdyktem redakcji "People"? A może macie swoje typy?

ZOBACZ TEŻ: Adam Zdrójkowski przerywa milczenie na temat rozstania z Gąsiewską. "Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie". Ma do niej żal?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.