Premiera "Bo we mnie jest seks". Torbicka w sukience mini, a Kukulska w skórzanych spodniach pozuje z mężem. Szyk!

4 listopada odbyła się premiera filmu poświęconego Kalinie Jędrusik. W wydarzeniu wzięli udział dziennikarze, muzycy oraz aktorzy, którzy przez ostatnie miesiące pracowali nad produkcją. Natalia Kukulska przybyła do kina w towarzystwie męża. Oczarowała nas stylem!

Więcej zdjęć ze ścianek i premier filmowych znajdziecie w naszym boksie na gazeta.pl.

Kalina Jędrusik była ikoną, którą podziwiano za charyzmę, urodę i talent. Nazywano ją seksbombą PRL-u i naczelną skandalistką. "Bo we mnie jest seks" to reżyserowana przez Katarzynę Klimkiewicz próba przedstawienia najważniejszych wydarzeń z życia zmarłej artystki. W główną bohaterkę wcieliła się Maria Dębska, która pojawiła się na premierze filmu w klasycznym, białym garniturze o luźnym kroju. Zobaczcie, jak prezentowały się inne gwiazdy.

Premiera "Bo we mnie jest seks". Ada Fijał w czerwonych pióropuszach, Kukulska w skórzanych spodniach

Grażyna Torbicka nie mogła przepuścić okazji, by pojawić się na premierze filmu poświęconego legendarnej aktorce. Do kina zawitała w casualowej stylizacji - króciutkiej, dopasowanej i podkreślającej figurę sukience o drobnym, biało-czarnym wzorze. Do tego dobrała dwukolorową torbę zawieszoną na ramieniu oraz czarne botki na obcasie. Nogi przysłoniła ciemnymi, cienkimi rajstopami, które w błysku fleszy nie prezentowały się zbyt korzystnie. A jak wam podoba się ten look?

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka KAPiF

Na bardziej młodzieżową, ale jednocześnie klasyczną kreację zdecydowała się Natalia Kukulska, która zapozowała przed fotoreporterami razem z mężem. Wokalistka włożyła czarne, skórzane spodnie, które były bazą całej stylizacji. Do tego ciemne botki, t-shirt i ekstrawagancka torebka.

Zobacz wideo Byliśmy na przedpremierze filmu "W jak morderstwo"

Charakterystycznym elementem stroju artystki była rzucająca się w oczy zielona, obszerna marynara z poduszkami na ramionach. Natalia Kukulska udowodniła, że elegancja nie musi być banalna!

Natalia Kukulska, Michał DąbrówkaNatalia Kukulska, Michał Dąbrówka KAPiF

Na premierę filmu "Bo we mnie jest seks" przybyli również między innymi: Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Reni Jusis czy Ada Fijał. Jak wyglądali na ściance? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.