Agata Duda przyłapana przez paparazzi na zakupach. Stylizacja nudna, ale patrzymy na torebkę. Wiemy, ile kosztuje

Agata Duda wybrała się ostatnio na zakupy z mężem. Pierwsza dama zaskoczyła doborem torebki.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Agata Duda, żona prezydenta Andrzeja Dudy, często towarzyszy mężowi podczas oficjalnych wydarzeń, na których zwraca uwagę stylizacjami. Z reguły sięga wówczas po sukienki o klasycznym kroju lub dopasowane garsonki w stonowanych kolorach. A jak ubiera się na co dzień?

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Agata Duda przyłapana przez paparazzi na zakupach

Ostatnio Agata Duda została sfotografowana na zakupach z Andrzejem Dudą. Pierwsza dama nie zaszalała ze stylizacją, sięgając po klasyczne czarne długie spodnie, płaszcz i buty, w tym samym odcieniu. Na zdjęciach uwagę przykuwa natomiast torebka, która, jak się okazuje, nie jest dodatkiem z najwyższej półki cenowej.

Niewielka torebka z czarnej skóry licowej pochodzi ze sklepu Kazar. "Super Express" podaje, że Agata Duda zapłaciła za nią 649 zł. To zdaje się niewiele, patrząc na to, po jakie dodatki sięgają gwiazdy. Przypomnijmy, że Joanna Przetakiewicz paradowała niegdyś z torebką za ponad 100 tys. zł, a Izabela Janachowska za 30 tys. zł.

Agata Duda - jaki styl ma pierwsza dama?

Żona Andrzeja Dudy wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów. Udowodniła to m.in. w 2019 roku, gdy towarzyszyła mężowi podczas wizyty w Białym Domu. Pierwsza dama wystąpiła wówczas w trzech kreacjach, jednak to czarno-biała sukienka skradła uwagę. Zaprojektowała ją Dorota Goldpoint. Dwukolorowa sukienka z paskiem w talii okazała się strzałem w dziesiątkę. 

Poza kreacjami od Goldpoint Duda chętnie sięga po sukienki od Eli Piorun. W jednym z wywiadów projektantka tak oceniła styl żony prezydenta.

Jedni kochają jej styl i go naśladują, inni mają odmienne opinie. Natomiast moim zdaniem trudno jest pierwszej damie cokolwiek zarzucić, wyróżnia się na tle innych pierwszych dam. Zawsze wygląda szykownie i elegancko - stwierdziła w rozmowie z WP.

Zgadzacie się z taką opinią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.