Bartłomiej Topa został ojcem bliźniąt! Opublikował zdjęcie dzieci ze szpitala. "Dzielę się z wami naszym szczęściem"

Bartłomiej Topa opublikował na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje z dwojgiem nowo narodzonych dzieci. Aktor został właśnie ojcem bliźniąt.

Więcej informacji o dzieciach gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Bartłomiej Topa poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o narodzinach dzieci. Rodzina aktora powiększyła się o bliźnięta. Dumny ojciec zapozował z pociechami tuż po wyjściu ze szpitala. Kolory wyprawek dla maluchów mogą świadczyć o tym, że doczekał się przyjścia na świat córki i syna, choć jeszcze nie tak dawno partnerka gwiazdora, Gabriela Mierzwiak sugerowała, że spodziewają się dwóch dziewczynek. Topa w emocjonalnym wpisie podziękował partnerce, starszym dzieciom oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom, którzy opiekowali się noworodkami.

Bartłomiej Topa na zdjęciu z nowo narodzonymi dziećmi

Bartłomiej Topa w najnowszym poście oficjalnie powitał dzieci:

Tak, tak... Dzielę się z wami naszym szczęściem! Dziękuję, Gabryniu, od serca za miłość i wszystko, co w niej zawarte! Dobrze, że jesteś. Naszym już obecnym dzieciom - dziękujemy za radość w oczekiwaniu! I przede wszystkim - zaangażowanym: lekarzom, położnym, doradcom, pielęgniarkom i salowym ze Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny w Warszawie. Za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo! - czytamy na instagramowym profilu aktora.

Bartłomiej TopaBartłomiej Topa Instagram/ @bartlomiej.topa.official

Pod fotografią posypały się gratulacje od fanów oraz kolegów i koleżanek z medialnej branży. Kilka słów od siebie napisała Magdalena Boczarska

Wow! Gratulacje! Dużo cierpliwość i snu dla was, rodzice.
Zobacz wideo Przypomnijmy sobie, jak wyglądała wyprawka dla syna Agnieszki Włodarczyk!

Radość wyraziła również Paulina Krupińska.

Gratulacje, podwójne szczęście! - zauważyła.

My także do tych gratulacji dołączamy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.