Agnieszka Chylińska strzeże prywatności swojego męża. Historia miłości pary wzrusza. "Czekał na mnie"

Agnieszka Chylińska przez kilkanaście lat związku ze swoim mężem, podała jedynie kilka informacji na jego temat. Ukochany nigdy nie towarzyszy jej także w publicznych wydarzeniach. Ochrona życia prywatnego przed mediami wyszła im na dobre. Jaka jest historia ich miłości?

Więcej na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Chylińska zasłynęła na polskiej scenie muzycznej już w latach 90., ale prywatności swojej rodziny chroni jak lwica. Przez czas swojej kariery miała jedno nieudane małżeństwo. O jej drugim mężu, z którym układa sobie życie od kilkunastu lat niewiele wiadomo, jednak piosenkarka zawsze wypowiada się o nim czule i z typowym dla siebie poczuciem humoru.

Te stylizacje polskie gwiazdy chciałyby wymazać z pamięciNajgorsze stylizacje gwiazd. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek teraz by tego nie założyły!

Zobacz wideo Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką

Agnieszka Chylińska strzeże prywatności swojego męża. Historia miłości pary wzrusza. "Czekał na mnie"

Według niektórych źródeł Agnieszka Chylińska i jej mąż Marek poznali się w Opolu w 2002 roku i zostali parą po rozpadzie zespołu O.N.A. Wcześniej wokalistka rozwiodła się z pierwszym mężem Krzysztofem Krysiakiem. Dość szybko ona i Marek stanęli na ślubnym kobiercu. Udało im się utrzymać ślub w tajemnicy i to przez dwa lata! To, że są małżeństwem potwierdziła dopiero w 2012 roku menedżerka gwiazdy.

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - ogłosiła wówczas w oficjalnym komunikacie.

Agnieszka Chylińska w wywiadzie dla "Twojego Stylu" powiedziała kilka słów na temat początków związku.

Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie - wyznała.

W magazynie znalazł się też opis męża wokalistki, o którym sama czasami mówi z poczuciem humoru.

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno - czytamy w "Twoim Stylu".

Justin Bieber i Hailey BieberKryzys w małżeństwie Bieberów? Szczere wyznanie Hailey Bieber

Piosenkarka mimo swojego zadziornego wizerunku scenicznego i kontrowersji, które wzbudzała - zdecydowała się założyć własną rodzinę, co było dla niektórych zaskoczeniem. Para wychowuje razem troje dzieci - syna Ryszarda, a także dwie córki - Esterę i Krystynę.

Agnieszka Chylińska z mężem w 2006 rokuAgnieszka Chylińska z mężem w 2006 roku EAST NEWS

Czasami Chylińska podczas nagrywania odcinków "Mam Talent!" pozdrawia przed kamerą swoje pociechy i męża, który zajmuje się dziećmi podczas wyjazdów wokalistki na castingi i nagrania. Piosenkarce do dziś z powodzeniem udaje się chronić wszelkie informacje o mężu. Nikt nie wie nawet, jak wygląda jej ukochany. Wiadomo jednak, że od lat świetnie łączą role zawodowe z rodzicielstwem i są dla siebie partnerami.

Więcej o: