Ewa Chodakowska chwali się, że przytyła trzy kilogramy w pięć lat. "Nie planuję zatrzymywać czasu"

Ewa Chodakowska pokazała efekty metamorfozy, którą przeszła w ciągu ostatnich pięciu lat. Trenerka nie ukrywa, że jej waga wzrosła, pojawiło się też kilka dodatkowych centymetrów. Ale taki miała cel.

Interesują cię tematy związane ze zdrowym stylem życia? Zajrzyj na stronę Gazeta.pl

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek. Może pochwalić się rzeszą wiernych fanek, które regularnie stosują jej ćwiczenia i osiągają spektakularne efekty. Sama Ewa rzadko pokazuje swoje zdjęcia sprzed lat - nie ukrywa ich, ale dopiero, kiedy zestawia je z najświeższymi, można zobaczyć, jaką drogę przeszła jej sylwetka.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska rusza z nowym wyzwaniem treningowym

Ewa Chodakowska przytyła

Ewa Chodakowska podziwiana jest za swoją figurę. Treningi, które zaleca fankom, pozwalają zrzucić kilogramy i pozbyć się kilku centymetrów w talii i biodrach. Sama trenerka personalna, autorka książek o zdrowym stylu życia wyznała jakiś czas temu, że chciałaby jednak trochę przybrać na wadze.

Teraz pokazała na Instagramie zdjęcie swojej metamorfozy. Porównała fotografię sylwetki sprzed pięciu lat z obecną. Szczegółowo opisała parametry ciała na obu kadrach. Wynika z nich, że w ciągu paru lat Ewa Chodakowska przytyła trzy kilogramy, a jej tkanka tłuszczowa z 12 proc. wzrosła do 17 proc. Przybyło jej też kilka centymetrów w biodrach, za to ubyły dwa centymetry w talii. Patrząc na zdjęcia można powiedzieć, że nabrała bardziej kobiecych kształtów.

Pora na moją mini metamorfozę. Nie planuję zatrzymywać czasu. Wolę iść z nim za rękę. Za rękę z czasem i w duchu selflove. Za rękę ze zdrowym stylem życia!
 

Co ciekawe Ewa Chodakowska podaje również w parametrach wiek metaboliczny, czyli wartość, która określa kondycję oraz tempo metabolizmu. Okazuje się, że po pięciu latach nadal jej wiek wynosi 12 lat!

Sama trenerka napisała w poście, że dobrze się czuje po takiej zmianie.

W życiu nie czułam się lepiej. I tak, powtarzam tak co roku i mam zamiar to powtarzać rok w rok.

Co sądzicie o metamorfozie Ewy Chodakowskiej? Widzicie różnicę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.