Jarosław Bieniuk odwiedził grób Anny Przybylskiej. Tak wygląda miejsce pochówku gwiazdy w dniu Wszystkich Świętych

Jarosław Bieniuk w dzień Wszystkich Świętych odwiedził grób Anny Przybylskiej. Udostępnione zdjęcie pokazuje, że fani cały czas o niej pamiętają.

Więcej na temat dnia Wszystkich Świętych i aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

1 listopada Polacy odwiedzają na cmentarzach groby swoich bliskich. Tym samym każdy chce przywołać pamięć o najbliższych. Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie grobu Anny Przybylskiej, przy którym postawiono mnóstwo zniczy.

Zobacz wideo Jakie prezenty lubi dostawać Oliwia Bieniuk?

Jarosław Bieniuk odwiedził grób Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był związany z Anną Przybylską. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Jana i Szymona. Kiedy aktorka odeszła, piłkarz poświęcił się rodzinie. Choć później był związany z innymi kobietami, to Anna Przybylska nadal zajmuje ważne miejsce w jego pamięci.

W tak ważnym i pełnym refleksji dniu, jak uroczystość Wszystkich Świętych, Jarosław Bieniuk nie mógł nie odwiedzić grobu Anny Przybylskiej. Na jego instagramowym profilu znalazło się zdjęcie z cmentarza. Grób aktorki pełny jest zniczy. Stoją one ściśnięte jeden koło drugiego. Widać, że 1 listopada pamięć o artystce jest ciągle żywa wśród bliskich, ale też jej fanów.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Przygodę z filmem zaczęła od współpracy z Radosławem Piwowarskim w "Ciemnej stronie Wenus". Widzowie pamiętają ją najlepiej w roli policjantki Marylki w serialu "Złotopolscy".

Aktorka zmagała się z rakiem trzustki. Zmarła na początku października 2014 roku w wieku zaledwie 36 lat. Osierociła trójkę dzieci i pogrążonego w rozpaczy Jarosława Bieniuka. Trudno uwierzyć, że w tym roku minęło siedem lat od śmierci artystki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.