Katarzyna Cichopek zaszalała z jesiennymi dekoracjami na balkonie. Jest bardzo klimatycznie. Fani podziwiają kreatywność

Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciem z balkonu. Gwiazda "M jak miłość" poszalała z jesiennymi dekoracjami. Jak wyszło? Przekonajcie się sami.

Więcej o domach gwiazd i nie tylko przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na początku swojego małżeństwa kupili wielki dom na kredyt w warszawskim Wilanowie. Niestety wciąż zmieniający się kurs franka nie dawał o sobie zapomnieć, toteż para zdecydowała się sprzedać willę i kupić mieszkanie w jednym z apartamentowców na Sadybie. Mimo że nie mogą cieszyć się ogrodem, mają do dyspozycji pokaźnych rozmiarów balkon, którego wystrój regularnie zmienia aktorka. Co wymyśliła tym razem?

Rozenek, 'Rodzina Addamsów'Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi przebrani za rodzinę Addamsów. Identyczni!

Katarzyna Cichopek prezentuje swój udekorowany balkon. Jest bardzo klimatycznie

Katarzyna Cichopek lubi spędzać czas na balkonie. Tam słucha muzyki, czyta książki czy po prostu się relaksuje. Tym razem udostępniła zdjęcie, na którym pokazuje, jak rozmyśla nad tymi, którzy odeszli. Pod postem zamieściła m.in. cytat z Wisławy Szymborskiej.

„Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma" - Wisława Szymborska.
Cieszmy się bliskością tych, którzy są z nami i zawsze pamiętajmy o tych, którzy odeszli... - czytamy pod postem.
 

Balkon gwiazdy "M jak miłość" jest bardzo klimatyczny i doskonale udekorowany na tę porę roku. Nie brakuje kwiatów w kolorach jesiennych, świec, a także świecącej dyni. Dobrze dobrane dodatki i klimatyczne oświetlenie sprawiają, że miejsce wydaje się bardzo przytulne. Podobnego zdania są fani, którzy komplementują w komentarzach. 

Cudownie.
Mega przytulnie. Super klimat - piszą.

Wam też się podoba? 

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa pokazała, jak świętuje rocznicę z Nikodemem Rozbickim. Padło pytanie o ukochanego. To wyznanie mówi wszystko

Więcej o: