Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi przebrani za rodzinę Addamsów. Identyczni! "Henio rozbił halloweenowy bank!"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zaszaleli tego roku z halloweenową stylizacją. Małżonkowie przebrali się za filmową rodzinę Addamsów.

Więcej tekstów o nietuzinkowych stylizacjach gwiazd znajdziecie na Gazeta.pl.

Z okazji Halloween wiele gwiazd zamieszcza w sieci zdjęcia w zaskakujących przebraniach. Rodzina Majdanów w ubiegłym roku, w ramach wsparcia Strajku Kobiet przebrała się za bohaterki "Opowieści podręcznej". Teraz Majdanowie ponownie udowodnili, że są mistrzami tego święta. Ich stylizacja zachwyciła internautów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Majdanowie przebrani za rodzinę Addamsów

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła do sieci zdjęcia z sesji helloweenowej. Wystylizowana na filmową Morticię Addams jest nie do poznania. Radosław Majdan może nie przypomina tak bardzo Gomeza Addamsa, ale również świetnie się odnalazł w roli głowy mrocznej i zabawnej rodziny.

Rodzina Majdansów. Jeszcze Wam tego nie mówiliśmy, choć niektórzy to podejrzewali… ale jesteśmy dalekimi krewnymi rodziny Addamsów - napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem.

A synowie? Bomba! Po Stanisławie i Tadeuszu widać, że świetnie bawią się przed obiektywem, robiąc miny. Jako Pugsley Addams i kamerdyner Lurch wypadli świetnie. Całe show skradł oczywiście Henio. Najmłodszy z "rodu Majddansów", trzymany przez ojca, wygląda lepiej nawet niż filmowy dzidziuś Addamsów. Z domalowanymi wąsami robił zdziwioną minę, czym przebił Puberta.

 

Fani nie kryją zachwytu. Pod zdjęciem wielu pisało, że to najlepsza stylizacja halloweenowa, jaką widzieli.

Myślałam, że to oryginalne zdjęcie i przesuwałam "klatki" żeby zobaczyć, jak wy wyglądacie.
Genialne!
To jest totalny sztos! Wygraliście internety definitywnie!
Henio dzisiaj rozbił halloweenowy bank! Dawno się tak nie uśmiałam, jesteście najlepsi.

A wam, jak się podoba rodzina Majdansów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.