Córka Małgorzaty Pieńkowskiej podbija kino. Jak teraz wygląda? Ina Sobala ma 30 lat. Właśnie debiutuje u boku Kożuchowskiej

26 października odbyła się premiera komedii romantycznej w reżyserii Michała Rogalskiego. W "To musi być miłość" zagrali czołowi aktorzy takiego typu produkcji - między innymi Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Na ekranie towarzyszyła im... dorosła już córka Małgorzaty Pieńkowskiej.

Więcej informacji na temat dzieci gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Inę Sobalę pamiętamy jako nastolatkę, która czasami pojawiała się na ściankach u boku popularnej mamy. Teraz jest dorosłą kobietą, która rozpoczyna podbój polskiego kina. Na swoim koncie ma już udział w kilku serialach telewizyjnych: w "M jak miłość", "Stuleciu winnych" czy "Zakochanych po uszy". Przyszedł więc czas na debiut na wielkim ekranie. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej w najnowszej komedii romantycznej zagrała siostrę Małgorzaty Kożuchowskiej i Anny Smołowik. Dwa dni temu brylowała na ściance podczas premiery filmu. Podobna do rodzicielki?

Gwiazdy podczas premiery filmu 'To musi być miłość' Małgorzata Kożuchowska skradła show na premierze filmu. Karolina Gilon w ryzykownej kreacji

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej debiutuje na wielkim ekranie

Ina Sobala jest wegetarianką i dyplomowaną aktorką. W 2019 roku ukończyła krakowską AST na wydziale aktorskim we Wrocławiu. Jak sama o sobie mówi, "kocha naturę, pracę i warzywa na talerzu". Filmowy debiut u boku Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej zalicza do udanych wyzwań zawodowych. W komedii zagrała influencerkę. W rozmowie z Karoliną Gilon przyznała, że nie była to dla niej wcale łatwa rola.

Niezwykłe było to, że musiałam przekonywać reżysera, że bycie vlogerką to nie jest taka prosta sprawa i naprawdę muszę zwracać uwagę na to, w jaki sposób ten telefon trzymam i jak to wygląda.

Zobaczcie, jak Ina Sobala prezentowała się na czerwonym dywanie.

 

Jakiś czas temu młoda aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Małgorzatą Pieńkowską i Krzysztofem Ibiszem. Obie panie były gościniami programu prezentera telewizyjnego. Sobala zachęcała do obejrzenia odcinka "Demakijażu" z nią i matką w roli głównej.

Jeśli jesteście ciekawi, która z nas jest większą imprezowiczką i która lepiej gotuje, to serdecznie zapraszam was do oglądania. Mam nadzieję, że będziecie dobrze się bawić, a i może zdziwicie się ze dwa, trzy bądź cztery razy, że jest inaczej, niż sądziliście. Jako że jest to jeden z moich pierwszych telewizyjnych wywiadów i na domiar złego odbywa się on w towarzystwie mojej mamy, to muszę się wam przyznać, że byłam turbo zestresowana, a moja mama była wspaniałą oazą spokoju, humoru i wdzięku. Jakby co, proszę patrzeć na nią.
 

Wielu obserwatorów Iny dopiero teraz dowiedziało się, że jest ona córką znanej z "M jak miłość" gwiazdy. Nie mogli uwierzyć w tę informację.

O matko, nie wiedziałam, że pani Małgosia jest twoją mamą!

Dla was to również duże zaskoczenie? Więcej aktualnych zdjęć Sobali znajdziecie w naszej galerii.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. "Kiedy czujesz, że związek ciebie uwiera..."

Więcej o: