Julia Wieniawa przeniosła nas do lat 90. Na gali Effie Awards wyglądała jak prosto z filmu "Słodkie zmartwienia"

Julia Wieniawa pojawiła się na gali Effie Awards. Gwiazda zachwyciła stylizacją, która niewątpliwie była nawiązaniem do lat 90. Fani aktorki nie ukrywali zachwytu.

Chcesz być na bieżąco? Zajrzyj na główną stronę Gazeta.pl

26 października w Teatrze Wielkim w Warszawie przyznano Effie Awards, nagrody dla najskuteczniejszych kampanii marketingowych w 24 kategoriach. Już po raz 22. nagrodzone zostały rozwiązania marketingowe marek, które zdołały wyróżnić się na rynku w ostatnim roku. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło celebryckiej śmietanki, a w tym - Julii Wieniawy. Aktorka zaprezentowała się w stylizacji na lata 90.

Zobacz wideo Julia Wieniawa zapowiada, że nie udzieli już nigdy większego, szczerego wywiadu

Wierzbicka, WieniawaKanapy gwiazd. Luksusowe siedziska Wieniawy, gigantyczna drożyzna Wierzbickiej

Julia Wieniawa w stylizacji lat 90. na gali Effie Awards

Wieniawa wrzuciła zdjęcie ze stylizacją na gale Effie na Instagram. Gwiazda podpisała post: 

Feeling kinda cute (Czuję się jakby ładnie - red.)
 

Wieniawa postawiła na komplet składający się z krótkiej spódniczki i kurtki w tym samym wzorze, topu z wycięciem na dekolt, a całość skontrastowała dość topornym obuwiem na obcasie. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że główną inspiracją były lata 90. Takiego stroju nie powstydziłaby się sama Cher Horowitz - główna bohaterka filmu "Słodkie zmartwienia" z 1995 roku. 

 

W komentarzach pod zdjęciem nie brakuje słów zachwytu:

Wow, ładnie - napisała Weronika Rosati.
Nie jesteś przypadkiem za ładna?
Przepiękna.

A co słychać u Julii Wieniawy? W ostatnim czasie zdecydowała się na kolejny, odważny krok w relacji z Nikodemem Rozbickim. Partner młodej aktorki wprowadził się bowiem do jej apartamentu na Żoliborzu. Jak wyznała w jednym z wywiadów, wspólne mieszkanie ma być sprawdzianem dla ich związku. Dzięki przeprowadzce w końcu mają więcej czasu na świadomy rozwój życia uczuciowego.

Więcej o: