Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie, a rozstali w blasku fleszy. To była medialna miłość

Pierwsza młodzieńcza miłość, a później burzliwe rozstanie - to można powiedzieć o Wiktorii Gąsiewskiej i Adamie Zdrójkowskim. Od początku byli bardzo medialną parą. Poznali się w świetle reflektorów i tak samo zakończyli swój związek - pod okiem fotoreporterów.

Więcej na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Jeszcze kilka tygodni temu byli niemal nierozłączni, a w mediach społecznościowych nie brakowało romantycznych wspólnych zdjęć pełnych czułości. Od pewnego czasu krążyły plotki o ich rozstaniu. Nie bez znaczenia była również ostatnia impreza z udziałem aktorki, która bawiła się w klubie w towarzystwie przystojnego tancerza. Adam Zdrójkowski potwierdził, że jego związek z Wiktorią Gąsiewską przeszedł do historii. A jak się zaczął?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska i zakrapiane imprezy? Wylicza, czemu nie lubi chodzić do klubów

Anna Lewandowska33. urodziny Anny Lewandowska. Oto, jak się zmieniała przez lata

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - poznali się na planie, rozstali w świetle fleszy

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zyskali popularność dzięki rolom w serialu "Rodzinka.pl". Widzowie przez kilka lat obserwowali dorastającego Adama, który w produkcji grał od dziecka. Wiktoria pojawiła się w obsadzie, kiedy serialowy Kuba zamienił się w podlotka i przez dłuższy czas wcielała się w jego dziewczynę. Po jakimś czasie okazało się, że dwoje nastolatków zakochało się także poza kamerami.

Uczucie z serialu przeniosło się do prawdziwego życia w 2017 roku, kiedy Zdrójkowski miał zaledwie 17, a Gąsiewska 18 lat. Od tamtej pory stali się jednym z najbardziej medialnych związków polskiego show-biznesu, a ich miłość jak z filmu śledziły tysiące internautów. Dzięki swojej relacji jeszcze bardziej "wypłynęli" w mediach, rozwijając swoje kariery. Gdziekolwiek się nie pojawili, wzbudzali zainteresowanie.

Związek przyniósł im nie tylko miłość, ale i pieniądze. Oboje mają na Instagramie po milionie obserwujących ich użytkowników i biorą udział w dobrze opłacanych kampaniach reklamowych. Pojawiali się jako prowadzący - razem i osobno - różnych programów telewizyjnych. Ich wspólne wyjście na szkolną studniówkę było medialnym wydarzeniem. Para relacjonowała wspólne wakacje w rajskich kurortach, dodając mnóstwo zdjęć, na których widać było czułości. Wydawała się idealna. Jednak sielanka po czterech latach zaczęła mieć ciemną stronę.

Julia, Tomasz - 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani wieszczą koniec związku nie tylko Kasi i Pawła

Pierwszym sygnałem było to, że para przestała się nawzajem obserwować na Instagramie. Później było tylko gorzej. Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na widowni finału "Tańca z Gwiazdami". Później z grupą uczestników i tancerzy wybrała się do klubu, gdzie odbyło się afterparty. Świętowano zwycięstwo Piotra Mroza. Jednak fotoreporterzy nie odstępowali gwiazd na krok. Aktorka została przyłapana z Jakubem Lipowskim, który w programie uczył tańca Kingę Sawczuk. Gąsiewska i tancerz przechadzali się za rękę i przytulali. To zachowanie wywołało kontrowersje, ponieważ wcześniej nikt nie wspominał, czy aktorka rozstała się z Adamem Zdrójkowskim.

Choć sama przyznała, że świetnie się bawiła ze znajomymi i nie widzi w tym nic złego, jej chłopak był innego zdania. Powiedział Plotkowi, że "jest mu wybitnie przykro". Nie wiadomo, czy był to specjalny zabieg ze strony Gąsiewskiej w celu wzbudzenia zazdrości, czy para rozstała się na dobre. Jednak ta sytuacja zostanie zapamiętana na długo.

Więcej o: