Wiktoria Gąsiewska w ogniu krytyki po wybrykach z Jakubem Lipowskim. Usuwa komentarze. "Myślałem, że masz więcej klasy"

Nie milkną echa hucznej imprezy po finale "Tańca z Gwiazdami", podczas której Wiktoria Gąsiewska bawiła się z Jakubem Lipowskim. Jej zachowaniem rozczarowany jest nie tylko partner Adam Zdrójkowski, lecz także internauci, którzy nie szczędzą gwiazdce "Rodzinki.pl" słów krytyki.

Więcej na temat związków gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Wiktoria Gąsiewska zabalowała w jednym z warszawskich klubów w towarzystwie uczestników kończącej się edycji "Tańca z Gwiazdami". Tuż po finale show została przyłapana w towarzystwie tanecznego partnera Kingi Sawczuk - Jakuba Lipowskiego, z którym uskuteczniała czułe objęcia i przechadzała się ulicami stolicy, trzymając go za rękę. Fani celebrytki nie kryją zniesmaczenia tą sytuacją i wypominają jej na Instagramie, że pozwoliła sobie na takie wybryki, będąc w związku z Adamem Zdrójkowskim. Stanęli murem za młodym aktorem "Rodzinki.pl". Gąsiewska usuwa komentarze. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska chciałaby prowadzić "Taniec z Gwiazdami" ze Zdrójkowskim?

Wiktoria Gąsiewska skrytykowana za zabawę na after party "Tańca z gwiazdami": Straciłaś w moich oczach

Wiktoria Gąsiewska odniosła się już do krążących w sieci zdjęć po hucznym after party "Tańca z Gwiazdami". Na łamach "Faktu" uznała, że jej zabawa była niewinna. Innego zdania jest jednak Adam Zdrójkowski, który w rozmowie z Plotkiem zasugerował, że ukochana sprawiła mu przykrość, a ich związek przeszedł do historii.

Rozczarowania wizerunkową wpadką Gąsiewskiej nie kryją też internauci. Pod najnowszym zdjęciem aktorki na Instagramie padły z ich strony pouczające słowa, które Wiktoria na bieżąco usuwa. 

Ja myślałem, że ty masz więcej klasy. Jeśli coś się wypaliło w związku, to jak najbardziej ludzie się rozstają, ale żeby najpierw obściskiwać się (...) na oczach wszystkich z kolegą z "TzG"? Nie sądzę, żeby były chłopak czuł się dobrze z rozstaniem właśnie w taki sposób. Straciłaś bardzo w moich oczach. Myślałem, że ty z tych bardziej rozsądnych - czytamy screeny skasowanych komentarzy.
A gdzie Adaś?

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski (screeny)Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski (screeny) Instagram/ @wiktoria_gasiewska

Myślicie, że Wiktoria i Adam jeszcze się pogodzą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.