Misiek Koterski i Dagmara Bryzek nie są już razem! Aktorka komentuje zerwanie: Nie jest to tajemnicą

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się. Jeszcze kilka tygodni temu pozowali razem na premierze "Wesela". Ostatnie dni mieli jednak spędzać osobno. Aktor milczy, ale głos zabrała młoda celebrytka. Potwierdza doniesienia.

Więcej newsów o związkach celebrytów znajdziecie na gazeta.pl.

Związek Miśka Koterskiego i Dagmary Bryzek rozpalał do czerwoności wszystkich tych, którzy śledzili wcześniejsze losy aktora z Marcelą Leszczak. Niektórzy nie wróżyli nowej parze zbyt długiej przyszłości. Okazuje się, że mieli rację. Młoda aktorka znana z "Korony królów" w wywiadzie dla Pudelka odniosła się bezpośrednio do plotek o rozstaniu.

Zobacz wideo Misiek Koterski o Leszczak: Mam nadzieję, że się nie zepsuje

Misiek Koterski rozstał się z Dagmarą Bryzek

Aktor, którego już niedługo będziemy mogli zobaczyć w kinach w roli Gierka, związał się z młodą studentką Akademii Sztuk Teatralnych kilka miesięcy temu. Bywali razem na branżowych imprezach i premierach filmów. On nazywał ją swoją królową, ona z chęcią publikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcia. Fotografie zniknęły, a plotki o rozstaniu zostały potwierdzone u źródła. Dagmara Bryzek w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że rozstanie z partnerem przebiegało w przyjaznych okolicznościach.

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni - zapewniała.

Młoda celebrytka przekonuje, że nie żałuje związku z Koterskim. Wiedziała, że będzie to jednoznaczne z pojawianiem się na łamach gazet. 

Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną, wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło.

Koterski w przeciwieństwie do byłej dziewczyny nie skomentował sprawy. Dzięki jego aktywności w mediach społecznościowych widzimy, że każdą wolną chwilę poświęca synowi. Myślicie, że rodzice Fryderyka (Misiek i Marcela Leszczak) mają szansę, by znów być razem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.