Doda otwarcie o małżeństwie. "Na czworaka poszłam do lekarza". Piosenkarka bała się najgorszego

Doda w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej walce o zdrowie psychiczne. Piosenkarka przyznaje, że było z nią bardzo źle.

Więcej nowych wieści ze świata show biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Doda kilka miesięcy temu ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Dopiero kilka tygodni później na jaw wychodziły mroczne kulisy małżeństwa piosenkarki. Były partner Rabczewskiej toczy z nią obecnie wojnę nie tylko na płaszczyźnie prywatnej, ale również zawodowej. Zablokował jej dostęp do montowania filmu "Dziewczyny z Dubaju" i co jakiś czas obraża byłą ukochaną na Instagramie, zapowiadając m.in., że po premierze ujawni na jej temat informacje, które będą dla niej niczym napalm.

Angelina Jolie, Paulina Sykut-JeżynaTop 10 sukni ślubnych gwiazd. Pamiętacie te kreacje? Paulina Sykut odsłoniła nogi

Doda przeżyła koszmar w małżeństwie. "Na czworaka poszłam do lekarza"

Piosenkarka już wielokrotnie mówiła, że ostatni rok był dla niej bardzo ciężki. W najnowszym wywiadzie dla "Party" przyznała, że cierpiała w samotności, zdala od mediów.

Nie, ja prywatnie po prostu już nic nie czuje?! Najgorsze piekło przeszłam wiele miesięcy temu. W ciszy, bez obecności mediów. Teraz powoli staję na nogi. Inaczej bym z tobą w ogóle nie rozmawiała - tłumaczy Doda.

Doda, StępieńDoda obnaża kulisy małżeństwa ze Stępniem. ?Gdy dzwonił, dostawałam duszności ze stresu"

Nieudane małżeństwo z Emilem Stępniem mocno odbiło się na psychice Rabczewskiej. Ta po pomoc udała się do lekarza. Jak sama przyznaje, wówczas było z nią już bardzo źle i obawiała się najgorszego.

Powiem ci szczerze, że najbardziej pomogłam sobie sama. Ważne jest, żeby zrozumieć, że jak sama nie weźmiesz spraw w swoje ręce, to nikt tego za ciebie nie zrobi. Ja na czworakach poszłam do lekarza i powiedziałam: „Człowieku, musisz mi pomóc, bo inaczej ja skończę bardzo źle. Muszę mieć siłe?!" - zwierzyła się piosenkarka na łamach "Party".
Zobacz wideo Katarzyna Warnke miażdży zwiastun „Dziewczyn z Dubaju"

O tym, w jak złym jest stanie, doskonale wiedzieli jej rodzice.

Chudłam w oczach i pomału stawałam się wrakiem człowieka. Byłam uśmiechnięta tylko w pracy i na Instagramie, by "utrzymać" dobrą energię dla swoich fanów - dodała.

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" już 26 listopada. Piosenkarka już zapowiedziała, że się na niej nie pojawi, ponieważ nie mogła dokończyć filmu, a spotkanie z byłym ukochanym na jednej scenie nie mieści jej się w głowie.

Doda i Emil StępieńStępień w okropnych słowach miał poniżać Dodę. Wokalistka jest pełna obaw

Więcej o: