James Michael Tyler nie żyje. Serialowy Gunther z "Przyjaciół" odszedł w wieku 59 lat

James Michael Tyler w tym roku poinformował, że zmaga się z nowotworem prostaty. Niestety nie udało mu się wygrać tel walki. Zmarł w wieku 59 lat.

Więcej najświeższych informacji ze świata show biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

James Michael Tyler w serialu "Przyjaciele" wcielał się w Gunthera, kierownika słynnej kawiarni Central Perk, który podkochiwał się w Rachel (Jennifer Aniston). Widzowie mogą go znać również z takich produkcji jak: "Scrubs", "Modern Music" i "Sabrina, nastoletnia czarownica".

James Michael Tyler nie żyje. Serialowy Gunther z "Przyjaciół" odszedł w wieku 59 lat

Aktor latem 2021 roku po raz pierwszy opowiedział publicznie o chorobie. Przyznał wówczas, że zdiagnozowano u niego raka prostaty w czwartym stadium. W ostatnich miesiącach życia nastąpiły przerzuty do kości kręgosłupa, które uniemożliwiły Tylerowi poruszanie się. Ze względu na chorobę James Michael Tyler nie wystąpił w specjalnym odcinku "Przyjaciół", który był nagrany dla HBO GO. Połączył się jedynie na chwilę dzięki apli akcji Zoom.

Szczerze mówiąc, to było najbardziej pamiętne 10 lat mojego życia. Nie mogłem sobie wyobrazić lepszego doświadczenia. Wszyscy byli fantastyczni i po prostu miło się z nimi pracowało. To było bardzo, bardzo wyjątkowe - mówił James Michael Tyler.

Aktora pożegnało wielu przyjaciół z show biznesu. Wśród nich znalazła się Jennifer Aniston.

Bez Ciebie 'Przyjaciele' nie byliby tacy sami. Dziękuję Ci za uśmiech, który wniosłeś do serialu i do naszego życia. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało - napisała na Instagramie aktorka.
 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Kiersznowski spotykał się z młodszą o 33 lata partnerką. Nagle się rozstali. Wolał spędzać czas z rodziną

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.