"Totalne remonty Szelągowskiej". To był najtrudniejszy remont w historii programu. Trwał aż 12 dni! Taras jak na Bali

18 października wystartował trzeci sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Już w pierwszym odcinku ekipa remontowa musiała stanąć przed trudnym zadaniem.

Więcej o remontach gwiazd i nie tylko przeczytasz na Gazeta.pl

Program "Totalne remonty Szelągowskiej" odmienił życie wielu osób. Podobnie będzie w najnowszym sezonie, bowiem Dorota Szelągowska wyruszyła w Polskę, by wyremontować mieszkania i domy osób wyjątkowych, z wielkim sercem dla innych ludzi. Bohaterowie produkcji są zgłaszani przez swoich bliskich, którzy w ten sposób chcą docenić ich ogromne wsparcie i pomoc. W pierwszym odcinku nie zabrakło wzruszeń, ale i trudnego zadania. Jak ekipa programu poradziła sobie z tym wyzwaniem?

Ogrody gwiazdKaczorowska chwali się ogrodem. Jesienne ozdoby piękne. U Rubików basen. U Halejcio? STAW

Zobacz wideo Szelągowska swoje mieszkania remontuje... co dwa lata!

"Totalne remonty Szelągowskiej". To był najtrudniejszy remont w historii programu. Trwał aż 12 dni! Taras jak na Bali

Bohaterem odcinka był Marcin, którego do programu zgłosiła młodsza siostra Ola oraz jego przyjaciółka. Mężczyzna ma czwórkę rodzeństwa. Kiedy 16 lat temu po ciężkiej chorobie zmarła ich mama, wszystko się zmieniło. Ojciec nie udźwignął ciężaru odpowiedzialności i odszedł od rodziny, zostawiając wszystkie dzieci. Marcin postanowił zawalczyć i stał się ojcem zastępczym dla najmłodszego brata.

Kilka lat temu Marcin związał się z Mileną. Z oddaniem opiekował się nią, kiedy zachorowała na raka piersi. Ich związek przetrwał ten trudny czas. Teraz oboje marzą o wspólnym miejscu, w którym mieszkaliby całą rodziną. Za niewielkie pieniądze kupili mały domek w Wojciechowicach koło Lublina. Nieruchomość jest niestety w tragicznym stanie. Mieli nadzieję, że uda im się go wyremontować, lecz finalnie zabrakło na to środków.

Katarzyna Warnke, DodaKatarzyna Warnke miażdży zwiastun "Dziewczyn z Dubaju" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dorota Szelągowska i cała ekipa chętnie wzięli się do pracy. To było nie lada wyzwanie i zdecydowanie jeden z najtrudniejszych remontów w historii programu. Prace trwały aż 12 dni, ponieważ dom wymagał całkowitego remontu i został kompletnie przebudowany.

Jednak było warto, bo efekty są piękne! Kuchnia, która jest połączona z salonem, wygląda bardzo przytulnie, podobnie zresztą jak romantyczna sypialnia. Największe wrażenie robi jednak taras, który przez drewniane dodatki i zieloną roślinność wygląda jak kadr prosto z Bali. Zdjęcia przed i po remoncie znajdziecie w naszej galerii.

Jak oceniacie metamorfozę domku? "Totalne remonty Szelągowskiej" możecie oglądać w każdy poniedziałek o 21:30 w TVN.

Więcej o: