Małgorzata Kożuchowska na rajskich wakacjach. Zatrzymała się w luksusowym ośrodku. Sprawdziliśmy ceny. Auć!

Małgorzata Kożuchowska od kilku dni przybywa na Malediwach. Aktorka zatrzymała się w luksusowym ośrodku all inclusive. Ceny za pokój również pięciogwiazdkowe!

Więcej o luksusowych wypadach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska na bieżąco relacjonuje, co aktualnie u niej słychać, więc na jej Instagramie nie mogło zabraknąć wakacyjnych zdjęć. Aktorka wybrała się na egzotyczny urlop na Malediwy i nie zamierzała oszczędzać. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za pokoje w ośrodku, w którym zatrzymała się gwiazda. Sporo...

Ogrody gwiazdKaczorowska chwali się ogrodem. Jesienne ozdoby piękne. U Rubików basen. U Halejcio? STAW

Zobacz wideo Kożuchowska oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska wyleciała na rajskie wakacje. Zatrzymała się w bardzo luksusowym hotelu. Sprawdziliśmy ceny. Auć!

Aktorka od kilku dni publikuje na Instagramie zdjęcia z wakacji. Pozuje na tle błękitnej tafli Oceanu Indyjskiego, pustych plaż i swojego klimatycznego domku. Kożuchowska wykorzystuje ten czas, aby zadbać o siebie.

Odpoczywam... Czytam, pływam, spaceruję, ćwiczę. Jestem dla siebie dobra. Wiem, że na to zasłużyłam. Taki czas tylko "dla siebie" nie zdarza się często, ale jest bardzo potrzebny. Wiem, że szybko minie, a po powrocie wpadnę w wir nowych i starych obowiązków, ale póki co korzystam.
 

Na jednym ze zdjęć aktorka oznaczyła nazwę ośrodka i dzięki temu wiemy, gdzie się zatrzymała. Diamonds Athuruga jest luksusowym kurortem, który w swojej ofercie ma m.in. 40 domków wypoczynkowych i 21 wodnych willi. Prawdopodobnie Kożuchowska zatrzymała się w takiej willi.

Joanna Kurska, Meghan MarkleJoanna Kurska ogrzewa się w blasku fleszu u boku Jacka. Stylizacja? Już ją widzieliśmy!

 

Cena za jedną noc w takiej wodnej willi zaczyna się od ok. 1118 dolarów - ponad cztery tysiące złotych. Za najtańszą opcję trzeba zapłacić niecałe trzy tysiące złotych, a najdroższą 14 tysięcy.

Kożuchowska nie oszczędza, ale przecież czasem trzeba zaszaleć, zwłaszcza jeśli chodzi o wakacje!

Więcej o: