Kryzys w związku księżnej Kate i księcia Williama? Tym gestem wszystko wyjaśnili. Złamali królewski protokół!

Dużo mówi się o kryzysie w związku księżnej Kate i księcia Williama. Tymczasem jeden gest pokazał, że między nimi wszystko jest dobrze. I co ciekawe, okazując sobie czułość, para złamała królewski protokół.

Więcej informacji o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Księżna Kate i książę William pojawili się ostatnio na gali Earthshot Prize. Uwagę skupiły ich stroje, bowiem założyli ubrania, w których już kiedyś ich widzieliśmy. Kate wybrała sukienkę, którą miała na sobie w 2011 roku podczas gali BAFTA. Zmieniła jedynie pasek. William pojawił się w welurowej marynarce w odcieniu butelkowej zieleni, którą miał na sobie na jubileuszowej gali organizacji charytatywnej Centrepoint w 2019 roku. Czyżby stroje odciągnęły na chwilę uwagę od złamania przez parę protokołu? Na to wygląda. 

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Księżna Kate i książę William złamali protokół

W sieci, oprócz oficjalnych zdjęć z wydarzenia, są także fotografie zza kulis. Na jednej z nich widać, jak księżna Kate obejmuje w pasie księcia Williama. Według królewskiego protokołu, w którym jest cała masa zakazów, widnieje punkt, który mówi, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą okazywać sobie czułości podczas publicznych wyjść.

Na tej samej gali pojawił się także książę Karol. Co ciekawe, przyszły król i jego synowa zostali przyłapani na czułym powitaniu. Tak serdeczne gesty to rzadkość podczas oficjalnych wyjść.

ZOBACZ: Niezwykłe zachowanie księżnej Kate wobec Karola. Ten gest mówi w zasadzie wszystko o ich relacjach

księżna Kate, książę Williamksiężna Kate, książę William Instagram/dukeandduchessofcambridge, chrisjacksongetty

Przypomnijmy, że i Meghan z Harrym kilka razy złamali tę zasadę protokołu. W 2018 roku jeden z fanów nagrał książęcą parę. Widać na nim, jak Harry trzyma za plecami dłoń Meghan, po czym dokłada drugą rękę i zaczyna gładzić kciukiem dłoni księżnej. Ale to nie wszystko. Kiedyś po meczu charytatywnym Meghan i Harry pocałowali się na oczach zgromadzonych.

Myślicie, że z czasem zakaz okazywania sobie publicznie czułości przez rodzinę królewską przestanie obowiązywać?

Więcej o: