"Top Model". Anna Markowska miała nowotwór, a po operacjach zostały blizny. Modelka pozbyła się ich w programie TVN

Anna Markowska w "Klinice Naturalnego Piękna" opowiedziała o zmaganiach z rakiem. Uczestniczka "Top Model" chciała się pozbyć śladów, jakie zostały jej po chorobie. Udział w programie TVN Style ma spełnić jej marzenia.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na premierze filmu "Furioza". Wieniawa nigdy nie pojawiła się w tak prostej stylizacji

Kiedy Anna Markowska była nastolatką, lekarze wykryli u niej złośliwy nowotwór głowy. Przeszła pięć operacji i dwa przeszczepy. Walka z chorobą pozostawiła wiele blizn. Skorzystała z pomocy medyków z "Kliniki Naturalnego Piękna".

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

"Top Model". Anna Markowska chciała pozbyć się blizn po walce z rakiem

Kiedy Anna Markowska zgłosiła się do programu "Top Model" wiedziała, że nie uniknie pytań o ślady na jej szyi i głowie. Mimo to postanowiła zawalczyć o marzenia.

Pamiętam, jak bardzo bałam się, kiedy w "Top Model" na castingu zaczęto wypytywać mnie o blizny i inne jeszcze wtedy bardziej widoczne zmiany na twarzy po chorobie... Bardzo się ich wstydziłam - wyznała w sieci modelka.

Udział w "Top Model" pozwolił Annie Markowskiej rozpocząć karierę modelki. Nadal jednak zmagała się z kompleksami. W związku z tym, pojawiła się w programie stacji TVN Style "Klinika Naturalnego Piękna". Chciała pozbyć się śladów po trzyletniej walce z nowotworem.

Marzy mi się, żeby usunąć ślady przygód, które miałam. Mówię o swoich bliznach. Jedna jest tutaj pod okiem. Druga jest na szyi" - przyznała.
 

W programie Anna Markowska przywołała wspomnienia sprzed lat. Mówiła o operacjach i poważnym stanie, w jakim się była. Przez pół roku była karmiona za pomocą sondy.

Taką operacją, którą najbardziej pamiętam, było usunięcie całego podniebienia, aż do głowy, więc miałam dziurę przez podniebienie do głowy, więc nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dało rady.

Martyna Wojciechowska i Jerzy BłaszczykWojciechowska i jej córka oddały hołd zmarłemu ojcu Marysi

Doktor Krzysztof Miracki, który w "Klinice Naturalnego Piękna" pomaga pozbyć się kompleksów, spełnił marzenia modelki. Usunął jej blizny. W tym celu zastosował laser oraz leczenie poprzez ostrzykiwanie komórkami macierzystymi. Anna Markowska była bardzo zadowolona z efektów.

Więcej zdjęć Anny Markowskiej znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: