Cezary Pazura wygadał się, czy przed ślubem podpisał intercyzę. Jego decyzja wywołała zdziwienie wśród przyjaciół

Cezary Pazura udzielił wywiadu Żurnaliście. Nie obeszło się bez wyznań na temat małżeństwa.

Więcej informacji na temat postaci z polskiego show-biznesu znajdziecie stronie głównej Gazeta.pl

Cezary Pazura jeszcze jakiś czas temu nie pokazywał wizerunku swoich dzieci. Niewiele mówił też na temat życia prywatnego i żony. Teraz jednak chętnie opowiada o swoim szczęściu. Aktor był również gościem ostatniego podcastu Żurnalisty - "Żurnalista - Rozmowy bez kompromisów", gdzie wygadał się na temat intercyzy. 

Lara Gessler, Marta KaczyńskaTanie suknie ślubne gwiazd. Nie uwierzycie, ile kosztowały

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Cezary Pazura podpisał intercyzę?

Cezary Pazura i Edyta Pazura poznali się w przedziale kolejowym w 2007 roku, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. To był trzeci ślub aktora. W 1994 roku rozwiódł się bowiem z Żanetą, z którą ma córkę Anastazję. W 2007 roku zakończyło się też jego małżeństwo z Weroniką Marczuk. Trzecie małżeństwo aktora wzbudzało więc sporo kontrowersji, tym bardziej że jego wybranka była od niego młodsza o 11 lat. Edyta i Cezary Pazura są ze sobą do dziś i doczekali się trojga dzieci. To właśnie o nich Pazura mówił w wywiadzie z Żurnalistą. 

Mój syn jest łatwowierny. Ja miałem to samo. Jak mi dziewczyna mówiła, że mnie kocha, to jej wierzyłem. Nie sprawdzałem - powiedział.

Cezary Pazura, Żaneta Pazura, Anastazja PazuraCezary Pazura był samotnym ojcem. Pierwsza żona zostawiła go z małą córką

Przypadkiem aktor wygadał się też, że nie podpisał z trzecią żoną intercyzy. 

Wszyscy wiedzą, Edytka moja najukochańsza, jest moją trzecią żoną. Ja pamiętam, ilu kolegów mówiło: ale jak ty nie masz intercyzy? Ja mówię, no to co, ja mam zakładać, że ona mnie porzuci, zostawi, tak, jak dwie poprzednie? To nie ma sensu. I Antek jest taki sam - mówił o synu. 

Przypomnijmy, że w podobnym tonie aktor mówił o swojej najstarszej córce Anastazji. W rozmowie z reporterem Plotka przyznał, że pierworodna "odziedziczyła po nim naiwność". 

Więcej o: