Córka Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach. Blogerka pokazała harce dziewczynki. Szaleństwo!

Kasia Tusk pochwaliła się uroczymi zdjęciami z córką. Widać, że dziewczynka doskonale bawi się z mamą.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl

19 sierpnia do mediów dotarła informacja, że Kasia Tusk powitała na świecie drugą córkę. Blogerka dba o prywatność rodziny i rzadko dzieli się w mediach społecznościowych intymnymi, rodzinnymi kadrami. Jednak od czasu do czasu możemy wyśledzić na jej Instagramie fotografie, na których są maluchy (twarze dziewczynek są zasłonięte) Teraz Kasia Tusk pokazała zdjęcia zrobione w trakcie zabawy ze straszą pociechą. 

Kasia Tusk bawi się ze starszą córką

Kasia Tusk od 2011 roku prowadzi bloga, który niezmiennie chętnie czytany jest przez Polki. Publikacje Tusk charakteryzują się pięknymi zdjęciami. Fotografia jest pasją blogerki, w 2017 roku wydała nawet książkę "Make Photography Easier". Tusk stworzyła też swoją markę odzieżową. Od pewnego czasu córka byłego premiera spełnia się w roli mamy. Często chwali się spacerami z córkami, pokazuje, jak czytam im książki. Tym razem pochwaliła się bardziej żywiołową zabawą. Na jej Instagramie ukazał się właśnie kolaż zdjęć, na których widać, jak niemal trzyletnia dziewczynka szaleje z mamą. Obie mają doskonałe humory i cieszą się ze wspólnych wygłupów. 

 

Fani są zachwyceni opublikowanym kolażem. 

Ale mi się podoba ten kolaż. Bije od was masa szczęścia.
Słodka ta twoja córeczka.
Jaka śliczna dzieczynka - czytamy.

Wiele osób zwróciło uwagę, że pierworodna Kasi Tusk i Stanisława Cudnego rośnie jak na drożdżach i jest już naprawdę duża. Nie zabrakło też uwag, że dziewczynka odziedziczyła piękne blond włosy po mamie. 

Więcej o: