"Totalne remonty Szelągowskiej". Ta metamorfoza była spektakularna. Nowa kuchnia to majstersztyk

Za nami pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Metamorfoza mieszkania była imponującą. Zobaczcie sami.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Remonty Doroty Szelągowskiej kosztują fortunę! Jakie kolory obniżają apetyt?

Doroty Szelągowskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. Dziennikarka i projektantka wnętrz, już od lat stara się zmienić zdanie Polaków na temat remontów i pokazać, że jest to wspaniały proces, który niesie za sobą zmianę na lepsze. Jej wyjątkowy talent i poczucie estetyki możemy zobaczyć w programach o tematyce wnętrzarskiej na kanałach TVN Style i TVN.

Zobacz także, jak Dorota Szelągowska świętowała urodziny: Szelągowska świętuje urodziny. Pokazuje zdjęcia i wspomina, jak nie lubiła dawnej siebie.

Dorota Szelągowska o wyjątkowej metamorfozie w swoim programie

Najnowszym formatem z udziałem Doroty Szelągowskiej jest program "Totalne remonty Szelągowskiej". Projektantka poddaje metamorfozie domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Bohaterowie programu, zgłaszani są przez swoich bliskich. W poniedziałek wyemitowany został pierwszy odcinek trzeciego sezonu show. Metamorfoza była tak spektakularna, że Szelągowska pochwaliła się nią na profilu na Instagramie. Kulisy przemiany zamieściła także na swoim blogu. Pod zdjęciami napisała kilka słów:

Jeżeli jesteście ciekawi szczegółów wczorajszej metamorfozy w programie "Totalne remonty Szelągowskiej", zapraszam na mojego bloga. Uściski dla Mileny i Marcina.
 

Po starym i zniszczonym domu nie pozostał nawet ślad, a jego wnętrza robią ogromne wrażenie. W komentarzach posypały się komplementy. Zachwyceni widzowie przyznali, że odcinek wzruszył ich do łez. 

Jaki to był boski odcinek. Rewelacyjna metamorfoza! Życzę wszystkiego dobrego.
Wyszło bosko. Wspaniała pomoc. Jesteś niesamowita i cała twoja ekipa również.
Piękna zmiana i jakże cudowni bohaterowie.
Fajnie, że pomogliście właśnie tym ludziom, byli tego warci.

A wy? Oglądaliście najnowszy odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.