Doda wspierała Katarzynę Figurę po rozwodzie. Zdradziła, o czym rozmawiały. "Piszczałyśmy razem w telefon!"

Katarzyna Figura dopiero po kilku latach uzyskała rozwód z Kaiem Schoenhalsem. Jak się okazuje, niedługo później zadzwoniła do Dody, aby jej o wszystkim opowiedzieć.

Więcej świeżych informacji z show biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Katarzyna Figura zdecydowała się rozwieść z mężem już w 2012 roku, jednak dopiero po dziewięciu latach batalii sądowej udało jej się definitywnie zakończyć małżeństwo. Sprawa ciągnęła się przez lata, ponieważ aktorka oskarżyła męża o stosowanie wobec niej przemocy psychicznej i fizycznej. Miała być bita i poniżana. Na ostatniej rozprawie rozwodowej Katarzyna Figura pojawiła się w sądzie osobiście, za to jej były już mąż połączył się z salą zdalnie. Aktorka, opuszczając sąd, wyznała mediom, że jest bardzo szczęśliwa. Jak się okazuje, niedługo później rozmawiała też z Dodą.

Doda wspierała Katarzynę Figurę po rozwodzie. Zdradziła, o czym rozmawiały

Doda w 2008 roku wzięła burzliwy rozwód z Radosławem Majdanem, a teraz jest w trakcie rozwodu z Emilem Stępniem. Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudny jest to czas dla kobiety, dlatego Katarzyna Figura mogła liczyć na jej pełne wsparcie.

Ja wiem, ze swojego doświadczenia, że to jest tak wykańczające dla kobiety, wysysające energię i radość życia. Ja byłam tak szczęśliwa i się cieszyłam jej szczęściem, że piszczałyśmy razem w telefon po tym wyroku! - mówiła Rabczewska w rozmowie z reporterką "Party".
Zobacz wideo Doda sprzedaje swoje ciało jako NFT. "To ogromny biznes. Cała Ameryka, całe Hollywood tym żyje"

Doda jest pod wrażeniem Katarzyny Figury, która mimo osobistych przejść zachowuje pełen profesjonalizm w pracy na planie "Dziewczyn z Dubaju".

Teraz sobie tak myślę, że kurczę... Mając tyle problemów na głowie, ona wchodzi na ten plan i robi wspaniałą pracę - podsumowała Doda.

"Dziewczyny z Dubaju", w których zobaczymy m.in. Katarzynę Figurę, w kinach już 26 listopada. Wybierzecie się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.