Katarzyna Warnke zaprasza do dyskusji o uchodźcach. Jak przykład podała swoją córkę

Katarzyna Warnke zaprosiła fanów do dyskusji ws. uchodźców, a zwłaszcza niewinnych i bezradnych dzieci, znad polsko-białoruskiej granicy. Z tego powodu pokazała swoje - córkę Helenę.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami we wrześniu 2019 roku. Choć są bardzo otwarci i z chęcią poruszają w sieci tematy tabu, nie upubliczniają wizerunku córki. Są konsekwentni w tym postanowieniu, dlatego fanów mógł nieco zaskoczyć jeden z ostatnich postów Katarzyny. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie dwuletniej Helenki.

Zobacz wideo Jak zmieniło się życie Warnke po urodzeniu córki? „U nas jest jak w Dynastii"

Katarzyna Warnke nie pokazywała córki, ale w końcu się na to zdecydowała. Helenka skradła serca internautów

Katarzyna Warnke zaprosiła obserwatorów do wysłuchania dyskusji, podczas której miał zostać poruszony temat związany z imigrantami, którzy koczują przy polsko-białoruskiej granicy.

Kochani, wiem, że na moim profilu są osoby, które nie zgadzają się z moim światopoglądem. I szanuję to. I to jest dla nas szansa. Na dialog - napisała, zapraszając internautów na live'a. Na zdjęciu moja córeczka. Lubię to zdjęcie, chciałabym, żeby dla wszystkich dzieci ich droga była tak jasna i bezpieczna. Cudem jest każda pomoc, prawidłowa reakcja, która nas do tego jakkolwiek zbliża. Bądźcie ze mną dziś wieczorem, zapraszam serdecznie - dodała.
 

Pod obejrzeniu transmisji internauci dzielili się z aktorką swoimi przemyśleniami. I choć zdania są podzielone, wniosek jest jeden - rozmowa to podstawa.

Szacunek za odwagę podjęcia tego tematu podczas live'a. Patrząc na niektóre komentarze, jestem załamana brakiem empatii ludzi w naszym kraj.
Nie musimy się ze sobą zgadzać, poglądy można mieć różne, ważne jednak, by normalnie ze sobą o tym rozmawiać - czytamy pod postem.

Komplementy zebrała także dwulatka. Fani aktorki uznali, że Helenka to "już duża dziewczynka" i wygląda naprawdę "słodko".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.