Anna Starmach zapytana o plany posiadania kolejnego dziecka. Reakcja gwiazdy stanowcza i adekwatna

Anna Starmach niedawno dała swoim obserwatorom możliwość zadawania jej pytań. Jedno z nich dotyczyło jej dalszych planów macierzyńskich. Oto, co odpisała jurorka "MasterChefa".

Ciekawe artykuły na temat gwiazd znajdziecie również na gazeta.pl

Anna Starmach to znana wielu osobom kulinarna specjalistka. Można ją oglądać m.in. w programie "MasterChef", w którym z Magdą Gessler i Michelem Moranem ocenia dania przygotowywane przez uczestników. Aktywnie udziela się też w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas organizuje Q&A. Tak było też i ostatnio. Jedna rzecz oburzyła gwiazdę.

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Anna Starmach zapytana o trzecie dziecko. Reakcja gwiazdy stanowcza

Anna Starmach pokazała w relacji okienko z pytaniem przesłanym jej przez jednego z jej obserwatorów. Internauta był ciekawy dalszych planów macierzyńskich kucharki i próbował dowiedzieć się, kiedy będzie miała trzecie dziecko. Nie pozostało to bez odpowiedzi. Gwiazda słusznie zwróciła uwagę, że nie powinno się poruszać tej kwestii.

Nie wiem, jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są: a) nie na miejscu, b) są pytaniami poważnymi, c) to naprawdę nie na miejscu - czytamy na InstaStories.

Nie sposób nie zgodzić z gwiazdą. Od dawna bowiem podkreśla się, że temat planowania kolejnych dzieci i samej ciąży jest bardzo wrażliwy z wielu powodów, a tego typu pytania mocno naruszają prywatność drugiej osoby. Kilka miesięcy temu pisała o tym chociażby Maja Bohosiewicz.

Adele z synemAdele pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie. "Pyta, dlaczego nie kocham już jego taty"

Anna Starmach nie unikała jednak wcześniej samego tematu macierzyństwa. Podczas jednego z Q&A zdradziła chociażby, jak udaje się jej łączyć pracę na planie "MasterChefa" z wychowywaniem dwójki dzieci. Wspomniała, jacy są jej córka Jagna i syn Gustaw oraz podzieliła się wskazówkami dotyczącymi akcesoriów dla matek i maluchów.

Więcej o: