Adele otworzyła się na temat macierzyństwa. Opowiedziała o synu. "Pyta, dlaczego nie kocham już jego taty"

Adele udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała nie tylko o swojej twórczości, ale także o relacjach z synem.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Adele należy do grona gwiazd, które strzegą prywatności swojej i swoich bliskich. Dotychczas w sieci próżno szukać zdjęć, na których gwiazda pozuje z synem. Nawet ujęć od paparazzi, na których widać dziewięcioletniego Angelo Adkinsa, jest niewiele. Dotąd Adele mało mówiła też o pierworodnym. Teraz otworzyła się na temat macierzyństwa i relacji z chłopcem. 

Ida Nowakowska, Małgorzata RozenekNowakowska i Rozenek. Te i inne znane matki nie miały łatwo z intenautami

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Adele mówi o synu

Adele wystąpiła w radiu, była gościem programu "Hits Radio Breakfast", którego prowadzącą jest Fleur East. Gwiazda nie pojawiła się jednak studio, ale połączyła się ze słuchaczami Hits Radio ze swojego mieszkania. Wokalistka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o najnowszym singlu "Easy On Me" i zapowiadała nowy album "30". Nie zabrakło jednak wątków z życia prywatnego gwiazdy. Te bowiem, jak rozwód z Simonem Koneckim, są inspiracją w nowej twórczości wokalistki. Adele opowiedziała też sporo o swoim synu. 

Cały album jest bardziej dedykowany mojemu synowi. Ale jest też o mojej relacji z nim i z jego tatą. Jest też o relacji z samą sobą - przyznała.

Wyznała też, że dziewięciolatek wcale nie stresuje się tym, że jego mama jest znana. Jakiś czas temu porównał nawet Adele do swojego ulubionego youtubera, działającego pod pseudonimem Flamingo. Angelo odkrył, że to właśnie jego idol ma więcej obserwatorów na YouTube niż jego mama.

On zawsze porównuje. Któregoś dnia powiedział mi, ilu mam obserwatorów na YouTube. Okazuje się, że nie jest ich tak dużo, jak w przypadku znanych gamerów. Pomyślałam: Okej, dzieciaku, dzięki ci za to - śmiała się.

A później dodała:

On jeszcze nie jest świadomy, że jestem sławna. Przychodzi, gdy pracuję nad kilkoma rzeczami, które planuje, więc zobaczymy. Ale jestem pewna, że i tak powie coś w stylu: Flamingo zrobiłby to inaczej. Jest świetny i zabawny. To uroczy mały chłopiec.

AdeleAdele odstawiła alkohol. "Codziennie piłam wino, siedem dni w tygodniu"

Adele o trudnych rozmowach z synem

Adele przyznała też, że syn zadaje jej trudne pytania, na które gwiazda nie znajduje odpowiedzi. Najbardziej delikatne są te dotyczące ojca chłopca, a byłego już męża wokalistki. 

On pyta mnie o tyle rzeczy, a ja nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nadal nie możemy mieszkać z jego ojcem? (...) Pyta też, dlaczego nie kocham już jego taty. Pomyślałam, że kocham, ale już nie jestem już w nim zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu - usłyszeliśmy.

Wokalistka opowiedziała też o tym, że chciałaby ruszyć w trasę koncertową, ale zdaje sobie sprawę, że ta nie będzie tak rozbudowana, jak z czasów przed epidemią COVID-19. Marzy jednak o regularnych powrotach na scenę. Wywiadu możecie posłuchać poniżej. 

 
Więcej o: