Księżna Kate i książę William nie są ostatnio szczęśliwi? Oto dowody na to, że ich małżeństwo przeżywa kryzys

Po tym, jak Kate odepchnęła Williama podczas premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, media analizują ich mowę ciała, szukając kolejnych dowodów na małżeńskie kłopoty pary. Czy faktycznie przeżywają kryzys?

Więcej na temat rodziny królewskiej przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Windsorowie nigdy nie mieli szczęścia w małżeństwie. Wystarczy przywołać historię rodziców Williama - księcia Karola i Diany albo młodszej siostry królowej Elżbiety - księżniczki Małgorzaty. Do tej pory uważano, że William przełamał klątwę. Czy na pewno? Media mają coraz więcej dowodów na to, że między Williamem i Kate coś się psuje.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Lara Gessler, Marta KaczyńskaTanie suknie ślubne gwiazd. Nie uwierzycie, ile kosztowały

William i Kate na premierze filmu

Księżna KateKsiężna Kate Chris Jackson/Pool Photo via AP/Agencja Wyborcza.pl

Tiktokerka Tasha, znana pod nickiem "tishtoking", przeanalizowała zachowanie Katy i Williama podczas premiery filmu o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać". Księżna nie była miła dla męża. Influencerka zauważyła, że Kate odepchnęła go, kiedy szli po czerwonym dywanie.

Kate daje fory Williamowi

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Agencja Wyborcza.pl

Ta sama tiktokerka Tasha przedstawiła kolejny argument: wyścig Kate i Williama. Startując z mety, przez chwilę biegną w niemal takim samym tempie, ale przy końcu Kate widocznie spowalnia, co daje mężowi znaczną przewagę. Zdaniem tiktokerki księżna robi to celowo. Następca brytyjskiego tronu zawsze musi być lepszy, a ona musi godzić się z porażkami. Tak jest przy okazji wielu sportowych rywalizacji.

Kate i William podczas świątecznego wystąpienia

Rose Hanbury, księżna KateRose Hanbury, księżna Kate EastNews

Podobne zachowanie, jak na premierze Bonda zauważono już w 2019 roku w świątecznym programie, który był emitowany w BBC. Kate wydawała się odsuwać rękę od Williama, gdy próbował ją dotknąć. To właśnie wtedy media informowały o romansie Williama z Rose Hanbury.

Książęca para w Królewskim Ogrodzie Botanicznym

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Agencja Wyborcza.pl

Verónica VieyraGrała Vicky w "Zbuntowanym aniele". Jak dziś wygląda Verónica Vieyra?

Najnowszym dowodem kłopotów pary ma być ich zachowanie podczas warsztatów dla uczniów The Heathland School. Podczas imprezy zorganizowanej w Królewskim Ogrodzie Botanicznym małżonkowie najpierw zapozowali do kilku wspólnych zdjęć, a potem zajęli miejsca przy osobnych stołach.

Myślicie, że żyjąc po ciągłą presją, można tworzyć szczęśliwy i udany związek?

Więcej o: