Grała Vicky w "Zbuntowanym aniele". Verónica Vieyra niewiele się zmieniła po 23 latach od premiery serialu

Vicky ze "Zbuntowanego anioła" wzbudzała sporo emocji. Znienawidzona na początku, zyskała sympatię widzów. Co dzisiaj robi i jak zmieniła się Verónica Vieyra?

Więcej na temat najnowszych informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Verónica Vieyra pierwszy raz stanęła przed kamerą w 1994 roku. Zagrała wówczas małą rolę w serialu "Niezwyciężone serce". Jednak dopiero rola w zrealizowanym w 1998 roku "Zbuntowanym Aniele" przyniosła jej oszałamiający sukces. To dzięki temu filmowi stała się znana telewidzom na całym świecie.

Zobacz wideo Ktoś jest fanem Sashy Grey! Kuba Nowaczkiewicz wymienia swoje ulubione sceny erotyczne z filmów i seriali

Zbuntowany anioł"Zbuntowany anioł". Pamiętacie szofera Rocky'ego albo przebiegłą Andreę?

Verónica Vieyra grała w "Zbuntowanym aniele". Jak dziś wygląda?

Verónica Vieyra zagrała w "Zbuntowanym Aniele" Victorię, siostrę Ivo, głównego bohatera - w tej roli wystąpił Facundo Arana. Kapryśna, dumna dziewczyna, ciągle domagała się uwagi. Pomimo wielu negatywnych cech, urocza blondynka została ulubienicą fanów serialu.

Po "Zbuntowanym Aniele" zagrała jeszcze w innych serialach telewizyjnych, np. "Prowincji", "Panadería los Felipe" i  "Zakochanym sercu". W sumie argentyńska aktorka ma na koncie 11 ról filmowych. Przez jakiś czas pracowała w telewizji jako prezenterka. Jej programy, w tym konkurs "Para idealna", cieszyły się dużym powodzeniem.

Verónica Vieyra wyszła za mąż za słynnego argentyńskiego piosenkarza Silvestre, który był jej idolem jeszcze w czasach szkolnych. Wyznała, że jako dwunastolatka wzdychała do niego. Niestety małżeństwo rozpadło się w 2010 roku. Z tego związku aktorka ma dwoje dzieci - Macarenę i Camilę.

Obecnie argentyńska aktorka ma 53 lata, pisze książki i występuje w wielu przedstawieniach. Jest aktywna w mediach społecznościowych. To tam można znaleźć jej aktualne zdjęcia. Na fotografiach widać, że mimo upływu czasu Verónica Vieyra niewiele się zmieniła. Nadal ma piękne blond włosy, świetną figurę i prezentuje się fantastycznie.

Baby shower Olgi FryczOlga Frycz cieszyła się bajkowym baby shower. Piękny tort i urocze ozdoby to początek

Czy pamiętacie ją z serialu "Zbuntowany anioł"? Śledziliście losy Milagros?

Więcej zdjęć Verónici Vieyry znajdziesz w naszej galerii!

Więcej o: