Adele udzieliła wywiadu na Zoomie. Fani zwracają uwagę na przedmiot w tle. "Czy ktoś jest zaskoczony?"

Adele udzieliła wywiadu na Zoomie, aby opowiedzieć o swoim nowym singlu "Easy On Me". Internetowi detektywni zwrócili jednak bardziej uwagę na to, co znalazło się za plecami artystki.

Więcej ciekawostek o gwiazdach znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Promocja nowej płyty Adele "30" ruszyła pełną parą. Gwiazda zapowiedziała, że krążek ujrzy światło dziennie 19 listopada i wypuściła do sieci pierwszy singiel - "Easy On Me". Klip do utworu bije rekordy popularności - w nieco ponad 24 godziny od premiery zyskał blisko 50 milionów odsłon na YouTubie. Gwiazda z okazji promocji płyty wróciła do aktywności medialnej - pojawiła się m.in. na okładce "Vogue", jak i zaczęła udzielać wywiadów. Podczas jednego z nich, którego udzieliła przez internet, dociekliwi fani dostrzegli w tle jedną rzecz.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Adele udzieliła wywiadu na Zoomie, a tam...

Wokalistka udzielała wywiadu, a za nią mogliśmy dostrzec regał przepełniony rzeczami. Stały na nim głównie książki, ale i stylowe ramki, świeczki, figurki. Jeden z bardziej spostrzegawczych fanów zauważył jednak coś jeszcze, a mianowicie - płytę winylową Beyonce "Lemonade". Winyl ukrył się za stosikiem książek i lampką.

Adele, a za nią płyta 'Lemonade' BeyonceAdele, a za nią płyta 'Lemonade' Beyonce fot. screen - YouTube @Hits Radio

 

Wśród komentarzy na Twitterze do wpisu ze spostrzegawczym "znaleziskiem" czytamy:

No nie! Prawdziwa fanka.
To mnie nie szokuje, ona zawsze była fanką Beyonce! Czy ktoś jest zaskoczony?
Wow, to tylko podkreśla, jak Adele kocha Beyonce.

Adele w przeszłości bardzo często podkreślała swoje uwielbienie do amerykańskiej piosenkarki. Kiedy wygrała Grammy w kategorii "Najlepsza płyta" w 2017 roku, ze łzami w oczach zwróciła się do siedzącej w pierwszym rzędzie Beyonce, mówiąc, że to właśnie do niej powinna powędrować statuetka. Adele wyznała wówczas, że album "Lemonade" jest "monumentalny" i podkreśliła, jak wiele siły dodał jej czarnoskórym przyjaciółkom

 

Czekacie na nową płytę Adele? A może przebieracie nogami w wyczekiwaniu na nową muzykę Beyonce?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.