Córka Madonny o metodach wychowawczych artystki: Matka mnie kontrolowała. Lourdes chciała sama opłacić studia

Lourdes Leon, córka Madonny, udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kulisy wychowywania się pod skrzydłami królowej popu. 25-latka zdradziła, jakie metody wychowawcze ma jej matka i podzieliła się radą, którą dostała od niej już w dorosłym życiu.

Więcej na temat życia gwiazd możecie przeczytać na stronie głównej Gazeta.pl

Jedyna biologiczna córka Madonny, Lourdes Leon, udzieliła wywiadu dla magazynu "Interview". Rozmowę przeprowadziła Debi Mazar - aktorka, a prywatnie od lat przyjaciółka królowej popu. Leon podzieliła się refleksjami na temat metod wychowawczych Madonny i otwarcie przyznała, że wyprowadziła się z domu od razu, kiedy tylko skończyła liceum. 

Zobacz wideo Madonna świętuje 62. urodziny na Jamajce

Madonna nie rozdaje pieniędzy swoim dzieciom

Jak się okazuje, Leon musiała sama zadbać o swoje finanse, kiedy wyprowadziła się z domu. Z wywiadu dowiadujemy się, że opłaciła studia z własnej kieszeni. 25-latka przyznała, że Madonna wychowuje swoje dzieci tak, aby znały wartość pieniądza. 

Nikt w naszej rodzinie nie dostaje "wypłat". Oczywiście, że wychowywałam się w niezwykle uprzywilejowanym otoczeniu, nie ma co z tym dyskutować. Ale wydaje mi się, że moja mama widziała dzieciaki innych sławnych ludzi i stwierdziła: "Moje dzieci takie nie będą." Poza tym, wydaję mi się, że kiedy rodzice płacą ci za rzeczy, to daje im to pole do wywoływania na ciebie nacisku.

Leon przyznała, że jej mama ma obsesję na punkcie kontrolowania - dlatego też 25-lata wyprowadziła się z domu, kiedy tylko nadarzyła się ku temu okazja. 

Moja mama ma obsesję na punkcie kontroli i kontrolowała mnie całe życie. Musiałam się od niej uniezależnić, jak tylko skończyłam liceum.

Lourdes zdradziła także radę, którą dała jej mama i którą stara się obecnie kierować w życiu. Mimo ogromnej fortuny Madonna stara się wpoić dzieciom, że to nie pieniądze są w życiu najważniejsze.

Bardzo chciałam żyć fajnie i luksusowo, kiedy skończyłam studia, ale nie zarabiałam dużo pieniędzy. Mama mi powiedziała: "Pamiętaj, to gó*no nie jest prawdziwe. W życiu nie chodzi o pieniądze, piękną twarz czy to, jak dobrze wyglądasz. Chodzi o to, co dajesz światu i co za sobą pozostawisz." Przypominam sobie to zawsze, kiedy czuje, że muszę sprowadzić się na ziemię.

Córka Madonny zdradziła także, że dopiero teraz zaczyna doceniać wpływ matki na kulturę popularną. 

Mój stosunek do muzyki mamy zmienił się, kiedy zaczęłam dorastać. Zauważam, jak bardzo wpływowa i wspaniała jest ta kobieta oraz ile siły dała kobietom. Zawsze wyprzedzała swoje czasy. Nie rozumiałam tego, dopóki sama nie zdałam sobie sprawy, co to właściwie znaczy być kobietą.

Lourdes Leon 14 października skończyła 25 lat. Jej ojcem jest Carlos Leon, trener fitness, z którym Madonna była przez krótki czas związana. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.