Małgorzata Socha opowiedziała, jak urządzała dom. Dzieci brudzą? Tak uczy ich porządku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Socha w rozmowie z naszym reporterem opowiedziała, czym się kierowała, kiedy urządzała swój dom. Gwiazda zdradziła również, jak uczy dzieci porządku.

Więcej informacji o gwiazdach na Gazeta.pl > > >

Małgorzata Socha w rozmowie z naszym reporterem pochyliła się nad wystrojem swojego domu. Stylowe wnętrza aktorki "Na Wspólnej" zawsze budzą podziw u obserwatorów - w ostatnim czasie wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swojego salonu, na którym mogliśmy podejrzeć jego luksusowy wystrój. Przy wychowaniu trójki dzieci ciężko jednak utrzymać nieskazitelny porządek, o czym Socha doskonale wie. W połowie października podzieliła się z fanami zdjęciem z bałaganem w dziecięcym pokoju, a przed tym zdradziła Plotkowi, jak radzi sobie z zachęcaniem pociech do sprzątania.

Zobacz wideo Małgorzata Socha opowiedziała, jak urządzała dom. Dzieci brudzą jej ściany?

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Małgorzata Socha o wystroju domu i dzieciach

Gwiazda w rozmowie z Plotkiem przyznała, że przed posiadaniem własnych czterech ścian, zawsze chciała mieć w domu shuttersy, czyli okiennice wewnętrzne wykonane z drewna.

Chyba od zawsze marzyłam, żeby mieć w domu shuttersy i mam je, bo zawszą zdobią wnętrze. Meblując mieszkanie realizowałam marzenia - inspirowałam się tym, co widziałam, gdzie byłam i to wszystko przeniosłam do swojego domu.

Socha zdradziła także, że stara się uczyć swoje dzieci porządku. Choć nie zawsze kończy się to sukcesem, to wie, że kiedy będą już dorosłe, wyniesione z domu zwyczaje na pewno im pomogą w codziennym życiu. 

My dbamy o to, żeby w domu było schludnie i one też się tego uczą. Uczę je, żeby sprzątały swoje pokoje i sprzątały po zabawie. Moja mama też mnie tego uczyła i przyznam szczerze, że mieszkając z rodzicami w domu, to była ostatnia rzecz, która chciałam robić. Kiedy jednak wyprowadziłam się z domu, ta nauka nie poszła w las. Mam nadzieje, że w przyszłości, jak już one będą miały swoje domy i mieszkania, to będą zupełnie inaczej o nie dbały - powiedziała Plotkowi Socha.

Aktorka dopytana przez naszego reportera o stan ścian zdradziła, że te są u niej w domu bezpieczne. Gdyby jednak zdarzył się jakiś "wypadek", ma przygotowaną specjalną gąbkę. 

Nie, moje dzieci nie mają tego w zwyczaju, z czego bardzo się cieszę, aczkolwiek jest coś takiego jak magiczna gąbka, która u nas w domu też funkcjonuje i rzeczywiście działa cuda, bo dużo rzeczy można zmazać.

CleoCleo nagrała wideo z "nieogarniętą twarzą". Zmyła makijaż, pozbyła się doczepów

A jak w dbacie o porządek w domu?

Więcej o: