Dakota Johnson brylowała ściance z O. Colman. Pod hotelem? Z partnerem! To znany muzyk, który zagra w Polsce

Dakota Johnson bawiła się w środę na uroczystej premierze filmu "The Lost Daughter", która została zorganizowana w Londynie. Stylizacja? Nie wiało nudą.

Więcej ciekawych artykułów o aktualnych wydarzeniach przeczytasz na Gazeta.pl.

Niebawem w kinach zadebiutuje nowy dramat Maggie Gyllenhaal - "The Lost Daughter". W roli głównej zobaczymy Olivię Colman, której nie mogło zabraknąć na londyńskiej premierze. Show skradła jednak jej młodsza koleżanka po fachu. Dakota Johnson postawiła na kreację od włoskiego domu mody, którego jest wierną fanką, a od kilku sezonów nawet ambasadorką.

Zobacz wideo Dakota Johnson zaryzykowała. To NIE JEST typowa suknia na galę. Efekt? Oceńcie

Dakota Johnson na premierze filmu. Pozowała z koleżankami, ale to ona błyszczała. Rękawy z piórami? To Gucci

Dakota Johnson wraca na wielki ekran za sprawą dramatu "The Lost Daughter". Wciela się w nim w Ninę - jedną z głównych bohaterek. Była więc ważnym gościem podczas uroczystej premiery, na której nie unikała blasku fleszy. Na czerwonym dywanie pozowała w dosyć zabudowanej kreacji z ciekawymi ramionami. Interesujące są również rękawy, które obszyte zostały licznymi piórami. Sukienkę zaprojektował dom mody Gucci. Całość uzupełniła biżuterią marki Messika oraz sandałkami na szpilce od Gianvito Rossi.

Dakota JohnsonDakota Johnson Agencja Wyborcza.pl

Dakota z chęcią pozowała do zdjęć także z koleżankami z planu. Całkiem ciekawą stylizację zaprezentowała Olivia Colman - zieleń jest w trendach. Poza tym warto dodać, że tego wieczoru Dakocie towarzyszył ukochany - Chris Martin, wokalista zespołu Coldaply. Choć zabrakło ich wspólnych zdjęć ze ścianki, paparazzi przyłapali ich pod jednym z londyńskich hoteli. 

Dakota Johnson i Chris Martin - historia związku

Dakota i Chris spotykają się od 2017 roku. Na przestrzeni czterech lat wiele spekulowało się o kryzysie w ich związku. Najpoważniejszy miał nastąpić w 2019 roku:

Mówiło się zaręczynach, ale teraz mówi się, że poszli swoimi drogami, co jest dla wszystkich prawdziwą niespodzianką – twierdził informator "The Sun".

Informacje nie potwierdziły się. Co więcej, kilkanaście miesięcy temu na jaw wyszło, że zamieszkali razem w posiadłości Chrisa, która zlokalizowana jest Malibu. Wokalista Coldplay miał zapłacić za nią ponoć 12,5 miliona dolarów. Myślicie, że muzyk zabierze w trasę koncertową ukochaną? Już 8 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dakota JohnsonDakota Johnson na rowerowej przejażdżce z ukochanym. Dawno jej takiej nie widzieliśmy

Więcej o: